Sangean DDR-36 BT DDR-36 Weiss stolní rádio, DAB+, bílá
Kód: C1273040
Výrobce: Sangean
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 554,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Digitální rádio (DAB+/DAB) a FM rádio s RDS
Paměť na 20 předvoleb (10x DAB, 10x FM)
Bezdrátové přehrávání hudby ze smartphonů a tabletů přes Bluetooth®
Ruční/automatické ladění
2 časy buzení rádiem nebo zvukovým signálem
USB nabíječka pro nabíjení např. smartphonů
Audio vstup pro připojení externích hudebních přehrávačů, např. MP3 přehrávačů
Vlastnosti
- Displej
- Dobře čitelný LCD displej s nastavitelným podsvícením
- Zvukové efekty: normální, Jazz, Rock, Classic, Pop a zprávy
- Nastavení výšek a basů
- Nastavení data a času přes DAB a FM (RDS-CT)
- Funkce Sleep Timer
- Funkce krátkého spánku
- Funkce opakovaného buzení
- Stereo reproduktory.
Rozsah dodávky
- Napájení
- Dálkové ovládání.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 276 x 93 x 220 mm |
| Barva | bílá |
| Rozměr, hloubka | 220 mm |
| Vnější výška | 93 mm |
| Vnější šířka | 276 mm |
| Vstupní rozhraní (počítač/multimedia) | audio, stereo (jack 3,5 mm) · anténa (75 Ω) · Bluetooth |
| Výstupní rozhraní (počítač/multimedia) | audio, stereo (jack 3,5 mm) · na sluchátka (jack 3,5 mm) · USB |
| Typ napájecího zdroje | síťový zdroj (součástí balení) |
| Napájení | 230 V |
| Bezdrátové napájení | Ne |
| Paměť vysílače | 20 |
| Radio tuner | DAB+ |
| Hmotnost | 1.5 kg |
| Kategorie produktu | stolní rádio |
