Grundig Sonoclock 1100 GPR1230 radiobudík, FM, FM, funkce alarmu, černá
Kód: C3462560
Výrobce: Grundig
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 755,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Hodinky 1 W černé
FM
Vestavěné reproduktory
LED zabudovaný displej
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 166 x 67 x 102 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 102 mm |
| Vnější výška | 67 mm |
| Vnější šířka | 166 mm |
| Vlastnosti Hi-Fi zařízení | funkce alarmu |
| Funkce (Hi-Fi) | FM |
| Typ napájecího zdroje | síťový zdroj (součástí balení) |
| Napájení | 230 V |
| Bezdrátové napájení | Ne |
| Spotřeba proudu za provozu | 1 W |
| Napájení | 100 - 240 V |
| Radio tuner | FM |
| Hmotnost | 320 g |
| Kategorie produktu | radiobudík |
| Typ zvukového poplachu | Rádio/bzučák |
| Počet budíků | 2 |
| AC adaptér | Ano |
| Zvukové výstrahy | Ano |
| RMS výkon | 1 W |
| Zbarvení | 1-barevná |
| Množství předvolených stanic | 10 |
| Podporovaná pásma | FM |
| Typ rádia | Hodiny |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Hodiny | Ano |
| Ovládání hlasitosti | Tlačítka |
| Opakované buzení | Ano |
| Budík | Ano |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Mód hodin | 24 h |
| Hmotnost včetně balení | 430 g |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 až 60 Hz |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ displeje | LED |
