Grundig Sonoclock 3100 GPR1240 radiobudík, FM, FM, Bluetooth, USB, funkce alarmu, černá
Kód: C3462561
Výrobce: Grundig
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 118,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 200 x 120 x 65 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 65 mm |
| Vnější výška | 120 mm |
| Vnější šířka | 200 mm |
| Stmívatelné (LED svítidlo) | Ano |
| Vlastnosti Hi-Fi zařízení | funkce alarmu |
| Funkce (Hi-Fi) | FM · Bluetooth · USB |
| Vstupní rozhraní (počítač/multimedia) | USB · Bluetooth |
| Typ napájecího zdroje | síťový zdroj (součástí balení) |
| Napájení | 230 V |
| Bezdrátové napájení | Ne |
| Provedení | Digitální budík |
| Napájení | 100 - 240 V |
| Radio tuner | FM |
| Hmotnost | 610 g |
| Kategorie produktu | radiobudík |
| Typ zvukového poplachu | Rádio/bzučák |
| Formát času | 24 h |
| Nabíjecí port USB | Ano |
| Zvukové výstrahy | Ano |
| Osvětlení | Ano |
| Počet kusů v balení | 1 Stück(e) |
| FM rádio | Ano |
| Podporovaná pásma | FM |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Zabudované rádio | Ano |
| Opakované buzení | Ano |
| Víkendový režim | Ano |
| Bzučák | Ano |
| Časovač vypnutí | Ano |
| Řízení jasu | Ano |
| Hmotnost včetně balení | 890 g |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 až 60 Hz |
| Barva podsvětlení | Modrá |
| Typ displeje | LCD |
| Tvar | Oval |
