Logitech Gaming PRO X Headset uzavřená (Over Ear) kabelová 7.1 Surround černá Gaming
Kód: C3466146
Výrobce: Logitech Gaming
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 344,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Náhlavová sluchátka s černým hráčem
Připojení kabelem 3,5 mm
Zámek na uši 20 - 20000 Hz 35 ohmů
Typ mikrofonu: Boom
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Délka kabelu | 2 m |
| Řízení hovoru | Ano |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 94 mm |
| Vnější výška | 195 mm |
| Vnější šířka | 138 mm |
| Připojení headsetu | 2x 3,5 mm jack (mic./slu.) |
| Impedance | 32 Ω |
| Provedení (sluchátka) | Uzavřená |
| Varianta nošení sluchátek | přes uši |
| Varianta použití ramínka | přes hlavu |
| Způsob nošení (sluchátka) | přes uši |
| Kanály náhlavní sady | 7.1 Surround |
| Ovládání zařízení (sluchátka) | Univerzální |
| Vhodné pro (zařízení) | Universal |
| Materiál | hliník · umělá kůže · paměťová pěna · ocel |
| Typ sluchátek | kabelová |
| Oblast použití (sluchátka) | Gaming |
| Akustický tlak | 91.7 dB |
| Frekvenční rozsah | 20 až 20 000 Hz |
| Frekvenční rozsah (mikrofon) | 100 Hz - 10 kHz |
| Rádiová frekvence | 20 - 20000 Hz · 100 Hz - 10 kHz (Mikrofon) |
| Druh přenosu | kabelový |
| Model notebooků | Pro X |
| Hmotnost | 320 g |
| Kategorie produktu | Headset uzavřená (Over Ear) |
| USB konektivita | Ano |
| Délka prodlužovacího kabelu | 1.5 m |
| Konektor 3,5 mm | Ano |
| Typ mikrofonu | Boční |
| Množství | 1 |
| Počet krabic na paletě | 42 Stück(e) |
| Dodávané kabely | Audio (3a5 mm) |
| Frekvence mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Příslušenství součástí setu | DAC měnič, stojánek |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanálů |
| Délka vnějšího kartonu | 443 mm |
| Množství na kartonové balení | 4 Stück(e) |
| GTIN velkoobchodního balení (EAN/UPC) | 50992060948314 |
| Množství na kontejner (20stopový) | 3904 Stück(e) |
| Množství na kontejner (40stopový) | 8000 Stück(e) |
| Množství na kontejner (40stopový High-cube) | 10000 Stück(e) |
| Ovladač jednotky | 5 cm |
| Typ magnetu | Neodym |
| Typ směrového mikrofonu | Jednosměrný / kardioid |
| Typ sluchátek | Circumaurální |
| Typ ovládání | Tlačítka |
| Odnímatelný mikrofon | Ano |
| Počet krabic na kontejner (40ft) | 2000 Stück(e) |
| Počet krabic na kontejner (40ft, HC) | 2500 Stück(e) |
| Počet krabic na kontejner (20ft) | 976 Stück(e) |
| Pouzdro | Ano |
| Odnímatelný kabel | Ano |
| Technologie virtuálního prostředí | DTS Headphone:X 2.0 |
| Materiál náušníků | Umělá kůže |
| Výška balení | 261 mm |
| Šířka balení | 243 mm |
| Potlačení šumu mikrofonem | Ano |
| Počet na paletě | 168 Stück(e) |
| Hmotnost včetně balení | 1.12 kg |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Technologie Dolby | Prostorový zvuk 7.1 |
| Typ sluchátek | Binární |
| Styl nošení | Čelový pásek |
| Audio adaptéry součástí balení | 2x 3,5 mm |
| Náušníky | Ano |
| Hladina akustického tlaku (max) | 91.7 dB |
| Virtuální prostorový zvuk | Ano |
