Skullcandy Dime 3 True Wireless Black Orange špuntová sluchátka (In Ear) Bez kabelu stereo černá Redukce šumu mikrofonu Nabíjecí pouzdro sportovní
Kód: C3735191
Výrobce: Skullcandy
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 038,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
S Dime 3 jsme si vzali to nejlepší na Dime a Dime 2 a udělali jsme to ještě lépe. Nabízí ještě větší výdrž akumulátoru, ještě více funkcí, ještě více pohodlí a ještě lepší zvuk, vše v designu s dekompenzací.
Tento text byl přeložen strojově.
Vlastnosti
- Výdrž akumulátoru 20 hodin: 8 hodin v uzlu, 12 hodin v pouzdře
Rychlé nabíjení: 10 min = 2 hodiny
Clear Voice Smart Smart Mic
Přednastavené režimy EQ: Hudba, Bass Boost, podcast
Hlasitě
Aktivace hlasového asistenta
Ovládání volání a meslužeb
Integrovaná páska na klíče
Nehlučný tvar
Buďto Sud Solo
Rozsah dodávky
- Dime® 3 True Wireless Earbuds
Nabíjecí pouzdro
ŠPUNTY DO UŠÍ (S, M, L)
Nabíjecí USB-C kabel
.
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 5.3 |
| Bluetooth | Ano |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 23 mm |
| Vnější výška | 59 mm |
| Vnější šířka | 39 mm |
| Krytí | IPX4 |
| Způsob nošení (sluchátka) | do uší |
| Technika nabíjení (PD) | bez USB napájení |
| Nabíjecí výkon (max) | 5 W |
| Nabíjecí výkon (min.) | 2.5 W |
| Akustický tlak | 104 dB |
| Frekvenční rozsah | 20 až 20 000 Hz |
| doba hovoru (max.) | 8 h |
| Hmotnost | 37 g |
| Kategorie produktu | špuntová sluchátka (In Ear) |
| Životnost baterie | 1320 min |
| LED indikátory | Ano |
| Typ mikrofonu | Vestavěný |
| Množství | 1 |
| Dodávané kabely | USB typ C |
| Příslušenství součástí setu | 3 size hřebík |
| Ovladač jednotky | 6 mm |
| Typ sluchátek | V uchu |
| Celkové harmonické zkreslení (THD) | 3 % |
| Ovládání hlasitosti | Dotek |
| Dobíjecí pouzdro | Ano |
| Doba souvislého přehrávání zvuku (s nabíjecím pouzdrem) | 20 h |
| Typ nabíjecího pouzdra | Kabelové připojení |
| Typ konektoru nabíjecího pouzdra | USB typ C |
| Připojení headsetu | Bluetooth 5.3 |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Typ konektoru | USB-C |
| Hmotnost včetně balení | 68 g |
| Návod k obsluze | Ano |
| Typ sluchátek | Binární |
| Styl nošení | V uchu |
| Bateriový provoz | Ano |
| Typ baterie | Integrovaná baterie |





