Skullcandy ICON 180 ON-EAR sluchátka otevřená (On Ear) bílá
Kód: C3735203
Výrobce: Skullcandy
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 297,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vlastnosti
- Výdrž akumulátoru 50 hodin
Funkce rychlého nabíjení (10 min. = 4 h)
Smart mikrofon pro jasnou reprodukci hlasu
Google Fast Pair
Nastavení hlasitosti, názvu skladby a hlasitosti
Uživatelem definovaný režim 5-pásmový EQ
3 přednastavených režimů EQ (hudba, Bass Boost, podcast)
Audio s nízkou latencí
Bluetooth® v5.3
Rychlonabíjecí kabel USB-C
3,5 mm audio kabel (Aux)
Tento text byl přeložen strojově.
Rozsah dodávky
- Bezdrátová sluchátka Icon® 180
- Kabel AUX
- .
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 5.3 |
| Barva | bílá |
| Impedance | 32 Ω |
| Způsob nošení (sluchátka) | na uši |
| Technika nabíjení (PD) | bez USB napájení |
| Nabíjecí výkon (max) | 3 W |
| Nabíjecí výkon (min.) | 0.6 W |
| Doba výdrže baterie (max.) | 50 h |
| Frekvenční rozsah | 20 Hz - 20 kHz Hz |
| Hmotnost | 145.5 g |
| Kategorie produktu | sluchátka otevřená (On Ear) |