Yealink BH 70 Mono UC USB-C/A Headset otevřená (On Ear) Bluetooth® černá telefon
Kód: C3737918
Výrobce: Yealink
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 781,- Kč s DPH
Popis
Objevte na svém komunikačním zařízení Yealink BH70 Mono headset pro Mono, který byl vyvinut profesionálům, kteří očekávají kvalitu a pohodlí. Tato sluchátka kombinují bezdrátovou technologii Bluetooth s Acoustic Shield Technology pro zajištění vynikajícího zvukového zážitku, ať už pro telefonování nebo poslech hudby. Přiléhající k uším, mono design je optimalizován pro vysoký komfort při nošení a je proto vhodný i pro dlouhé telefonní konference nebo multitasking mezi různými zařízeními. Díky intuitivním ovládacím prvkům přímo integrovaným do náhlavní sady, včetně tlačítka pro týmy Microsoft a dalších důležitých funkcí, jako je regulace hlasitosti a správa hovoru, je BH70 mono týmový headset dokonalým společníkem pro váš pracovní den. Díky odolné výdrži akumulátoru můžete být stále připraveni připojit se a nabízí výdrž 90 minut v pohotovostním režimu až 22 dní. Tento headset byl vyvinut bez ohledu na to, zda pracujete doma, v kanceláři nebo na cestách, pro zvýšení produktivity a srozumitelnosti vaší komunikace.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Bluetooth pro stabilní, vysoce kvalitní bezdrátové připojení
Acoustic Shield Technology zajišťuje jasnou kvalitu hovoru díky snížení hluku na pozadí
Současné připojení 2 zařízení pro komfortní multitasking
Výdrž v pohotovostním režimu až 22 dní s 90 minutovým nabíjením
Integrované ovládací prvky pro týmy Microsoft a další funkce řízení hovorů
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 5.2 |
| Bluetooth | Ano |
| Barva | černá |
| Způsob nošení (sluchátka) | na uši |
| Technika nabíjení (PD) | bez USB napájení |
| Typ sluchátek | Bluetooth® |
| Oblast použití (sluchátka) | telefon |
| Nabíjecí výkon (max) | 5 W |
| Nabíjecí výkon (min.) | 2.5 W |
| Max. dosah | 50 m |
| Akustický tlak | 117 dB |
| Citlivost (mikrofon) | -14 dB |
| Frekvenční rozsah | 20 až 20 000 Hz |
| doba hovoru (max.) | 43 h |
| Doba hovoru | 35 h |
| Druh přenosu | bezdrátový |
| Hmotnost | 91 g |
| Kategorie produktu | Headset otevřená (On Ear) |
| USB konektivita | Ano |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -10 - 45 °C |
| LED indikátory | Ano |
| Doba nabíjení baterie | 1.5 h |
| Typ mikrofonu | Boční |
| Počet uložených spárovaných zařízení | 8 |
| Frekvence mikrofonu | 100 - 8000 Hz |
| Ovladač jednotky | 3.5 cm |
| Typ sluchátek | K zavěšení na uši |
| Ovládání hlasitosti | Knoflík |
| USB konektor | USB typ C / USB typ a |
| Typ ovládání | Tlačítka |
| Doba nabíjení | 90 min |
| Stručný návod | Ano |
| Mikrofon MEMS (mikroelektromechanický systém) | Ano |
| Potlačení šumu mikrofonem | Ano |
| Počet mikrofonů | 3 |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -30 - 70 °C |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Typ sluchátek | Monofon |
| Styl nošení | Čelový pásek |
| Ovládací klávesy | Přijetí/ukončení volání Přehrávání/pozastavení Hlasitost + Tloušťka listí - |
| Přijímač | Ano |
| Podporované mobilní operační systémy | Android iOS |
| Bateriový provoz | Ano |
| Typ baterie | Integrovaná baterie |
| Počet současně připojených zařízení | 2 |
| Maximální vstupní výkon | 30 mW |








