Yealink BH 76 Plus Headset otevřená (On Ear) Bluetooth® černá telefon
Kód: C3737923
Výrobce: Yealink
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 5 690,- Kč s DPH
Popis
Headset Yealink BH76 Plus byl vyvinut pro profesionální uživatele, kteří u svých audio zařízení kladou důraz na kvalitu a všestrannost. Díky zatahovacímu mikrofonu s technologií Acoustic Shield nabízí jasný přenos řeči, který je nezbytný pro konferenční hovory a dálkovou komunikaci. Technologie Bluetooth 5.2 zajišťuje stabilní připojení sluchátek, takže lze bez problémů přepínat mezi zařízeními, což was zvyšuje produktivitu a flexibilitu v prostředí s více zařízeními.
Technologie ANC (Active Noise Cancelling) s inteligentním Dynamic ANC se přizpůsobí okolnímu prostředí a minimalizuje vychylování tak, abyste se mohli soustředit na své úkoly. Sluchátka na uši z pěnové EAR v plné velikosti nabízejí maximální komfort při nošení a díky tomu jsou díky tomu vhodné pro celodenní použití. Kromě toho headset podporuje bezdrátové Qi nabíjení a nabízí tak pohodlné řešení nabíjení, které vás celý den napájí. Díky tenkému designu, vynikající kvalitě zvuku a uživatelsky přívětivým funkcím je Yealink BH76 Plus vynikající volbou pro profesionální uživatele, kteří chtějí optimalizovat své zvukové zážitky v každém prostředí.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Zatahovací mikrofon s Acoustic Shield technologií pro jasnou komunikaci
Bluetooth 5.2 s možností připojení přes Dual Device pro bezproblémové řízení zvuku
Inteligentní Dynamic ANC pro koncentrovaný poslech v každém prostředí
Bezdrátové Qi nabíjení pro snadné napájení
Certifikováno pro týmy Microsoft pro profesionální komunikaci
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 5.3 |
| Bluetooth | Ano |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 282 mm |
| Vnější výška | 106 mm |
| Vnější šířka | 295 mm |
| Způsob nošení (sluchátka) | na uši |
| Technika nabíjení (PD) | bez USB napájení |
| Typ sluchátek | Bluetooth® |
| Oblast použití (sluchátka) | telefon |
| Nabíjecí výkon (max) | 5 W |
| Nabíjecí výkon (min.) | 2.5 W |
| Max. dosah | 45 m |
| doba hovoru (max.) | 40 h |
| Doba hovoru | 35 h |
| Druh přenosu | bezdrátový |
| Hmotnost | 297 g |
| Kategorie produktu | Headset otevřená (On Ear) |
| USB konektivita | Ano |
| Bezdrátové nabíjení | Ano |
| LED indikátory | Ano |
| Doba nabíjení baterie | 2 h |
| Typ mikrofonu | Boční |
| Počet uložených spárovaných zařízení | 8 |
| Doba v pohotovostním režimu | 360 h |
| Ovladač jednotky | 3.5 cm |
| Typ sluchátek | K zavěšení na uši |
| Ovládání hlasitosti | Knoflík |
| USB konektor | USB typ C / USB typ a |
| Typ ovládání | Tlačítka |
| Ztlumení mikrofonu | Ano |
| Nabíjecí podstavec | Ano |
| Typ potlačení hluku | Hybridní |
| Stručný návod | Ano |
| Hybridní potlačení hluku | Ano |
| Mikrofon MEMS (mikroelektromechanický systém) | Ano |
| Polstrování náhlavní spony | Ano |
| Potlačení šumu | Ano |
| Počet mikrofonů | 5 |
| Hmotnost včetně balení | 1.33 kg |
| Typ sluchátek | Binární |
| Styl nošení | Čelový pásek |
| Ovládací klávesy | ANC control Reject call Hlasitost + Ztlumení Tloušťka listí - |
| Přijímač | Ano |
| Bateriový provoz | Ano |
| Počet současně připojených zařízení | 2 |










