HP Poly HP Poly Voyager Free 60/60+ Earbuds špuntová sluchátka (In Ear) Bez kabelu, Bluetooth® černá Potlačení hluku, Redukce šumu mikrofonu Tlačítko Microsoft
Kód: C3740427
Výrobce: HP Poly
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 5 822,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
True Wireless sluchátka do EAR jako pracovní a volnočasové použití
Ponořte se s těmito sluchátky do světa zvuku bez rušivých zvuků. Ať už se právě nacházíte v videohovoru nebo posloucháte svůj playlisty, s tímto bezšňůrovým EAR In-Headset vždy budete dobře udržovat, zůstanete produktivní a v kontaktu.
Tento text byl přeložen strojově.
Vlastnosti
- Každá sluchátka do uší jsou vybavena systémem tří mikrofonů, který trianguluje váš hlas a minimalizuje okolní hluk. Nezáleží na tom, zda se právě nacházíte v videohovoru nebo v hovoru: S tímto bezšňůrovým uchem zůstanete produktivní a ve spojení.
Tento lehký sluchátka do uší byla EAR vyvinuta pro použití po celý den. Má kónické špunty do uší ve 3 velikostech pro maximální pohodlí a pokrokovou technologii spolurozhodování, která zobrazuje vlastní hlasitost hovoru, abyste mohli šetří váš hlas.
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Technika nabíjení (PD) | bez USB napájení |
| Nabíjecí výkon (max) | 3 W |
| Nabíjecí výkon (min.) | 1 W |
| Vhodné pro model notebooku | POLY |
| Kategorie produktu | špuntová sluchátka (In Ear) |
| Bezdrátové nabíjení | Ano |
| Název barvy | Karbonová černá |
| Hmotnost palety | 357 kg |
| Počet kartonů na vrstvu | 16 Stück(e) |
| Hmotnost včetně balení | 300 g |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11 |
| Podporované operační systémy Mac | MacOS |
