Logitech LOGI H570e Mono Teams version Headset Headset otevřená (On Ear) kabelová mono černá Redukce šumu mikrofonu headset, Tlačítko Microsoft Teams,
Kód: C3740492
Výrobce: Logitech
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 328,- Kč s DPH
Popis
Cenově dostupná jasnost, certifikováno pro podniky
Vychutnejte si jasné audio hovory a videohovory s Logitech Logitech H570e, kabelovým headsetem s potlačením šumu za příznivou cenu. H570e je certifikován pro podniky a nyní je k dispozici v týmu Microsoft Microsoft.
CERTIFIKOVÁNO PRO BUSINESS APLIKACE
Logitech H570e je k dispozici odolné Business headset ve dvou verzích - verze s plným rozsahem funkcí pro týmy Microsoft a verze UC s certifikací Works With Chromebook, která je kompatibilní se systémem Cisco pro audio.
KŘIŠŤÁLOVĚ ČISTÁ KVALITA HOVORŮ
Zaměstnanci si vychutnávali čistý zvuk s mikrofonem potlačujícím hluk, akustické potlačení ozvěny a digitální zpracování signálu (DSP) k potlačení nežádoucího hluku. Headset je vybaven 30 mm audio ovladačem s dynamickým ekvalizérem, který poskytuje nejlepší kvalitu zvuku pro to, co uživatel was právě poslouchá.
SNADNÉ OVLÁDÁNÍ PRO VOLÁNÍ
Jednoduchým a rychlým integrovaným obslužným prvkem můžete přijímat/ukončit volání, zvýšit/snížit hlasitost, ztlumit hovory/ztlumit tlačítko - to vše stisknutím tlačítka. Praktické světelné indikátory umožňují rychlý náhled do stavu hovoru. Verze týmů Microsoft disponuje speciálním tlačítkem pro rychlý přístup k týmům.
Rozhodnutí o dobré svědomí
H570e byl vyvinut s ohledem na udržitelnost. Disponuje vyměnitelnými náušníky z umělé kůže, které prodlužují životnost výrobku. Kromě toho je verze týmů Microsoft z nejméně 45 % vyrobena z RECYKLOVANÝCH PLASTŮ v plastových dílech a dodávána v obalech certifikovaných FSC™.
Lehké a pohodlné
Lehká a odolná sluchátka H570e nabízejí komfort při práci v každodenním životě. Polstrovaný náhlavní pás vyztužený kovem je pevný, flexibilní a perfektně sedí. Pro nastavení mikrofonu jednoduše vyměňte headset.
Jednoduchá správa a personalizace
Týmy Microsoft verze H570e headsetů je podporována Logitech Logitech Sync, díky čemuž IT oddělení dokáže řídit headset a jiná Logitech zařízení na dálku. Pracovníci mohou headset v týmu verzi využít i s Logi Tune pro Windows a MacOS.
Bezpečný poslech
Headset H570e odpovídá EN 50332-2 a chrání před zvuky přes 100 dBA a nabízí mimořádný komfort při poslechu hovorů a hudby. Kromě toho nabízí Microsoft Microsoft nadto ochranu proti startu, která je k dispozici pro Windows a MacOS a která brání náhlým špičkám zvuku během hovoru.
Připojte a můžete začít
Stačí připojit headset H570e k USB portu Mac nebo PC pro snadné připojení Plug-and-Play. Pro instalaci nejsou zapotřebí žádné ovladače.
Zůstaňte si vědomi svého okolí
Mono verze H570e, která pokrývá pouze jedno ucho, umožňuje uživatelům snáze naslouchat zvukům kolem nich. Z osobních nebo profesních důvodů chtějí někteří lidé lépe vnímat své okolí, když jsou na nich headset.
S recyklovaným plastem
Plastové díly v H570e (verze pro týmy) obsahují certifikovaný RECYKLOVANÝ PLAST - 45 % u varianty Mono a 54 % u stereo) komponent, kabely a balení. Pro opětovné použití starého plastu zlikvidované zábavní elektroniky a snížení uhlíkové stopy.
OBAL ŠETRNÝ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ
Papír pro balení H570e (verze týmu) je vyroben z lesů certifikovaných FSC™ a jiných kontrolovaných zdrojů. Rozhodnutí o tomto produktu přispěje k odpovědnému hospodaření s lesy na celém světě.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Černý hlavový pásek Office/CallCenter
USB připojení pomocí kabelu
V uchu 32 Ω 96 dB
Typ mikrofonu: Boom
Rozsah dodávky
- Headset se snadno přístupnými ovládacími prvky na kabelu a konektorem USB-C.
.
| Technické parametry | |
| Délka kabelu | 1.9 m |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 50 mm |
| Vnější výška | 171 mm |
| Vnější šířka | 157 mm |
| Akustický tlak | 96 dB |
| Druh přenosu | kabelový |
| Hmotnost | 89 g |
| Kategorie produktu | Headset otevřená (On Ear) |
| USB konektivita | Ano |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 45 °C |
| LED indikátory | Ano |
| Typ mikrofonu | Boční |
| Množství | 1 |
| Frekvence mikrofonu | 100 - 8000 Hz |
| Ovladač jednotky | 3 cm |
| Typ směrového mikrofonu | Jednosměrný/všesměrový/obousměrný mikrofon |
| Typ sluchátek | K zavěšení na uši |
| Skládací mikrofon | Ano |
| Ovládání hlasitosti | Knoflík |
| USB konektor | USB typ A. |
| Typ ovládání | Tlačítka |
| Nastavitelný popruh na hlavu | Ano |
| Osvědčení o udržitelnosti | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Frekvenční odezva (hudební režim) | 20 - 20000 Hz |
| Frekvenční odezva (režim hovoru) | 100 - 8000 Hz |
| Certifikováno pro Microsoft Teams | Ano |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Návod k obsluze | Ano |
| Typ sluchátek | Monofon |
| Styl nošení | pásek |
| Ovládací klávesy | Přijetí/ukončení volání Ztlumení Hlasitost + Tloušťka listí - |
| Hladina akustického tlaku (max) | 98 dB |




