HP Poly HP Poly Savi 7300 Ear Cushions 2P náhradní gumové násadky 1 ks černá
Kód: C3740376
Výrobce: HP Poly
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 252,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Bez stresu
Zůstaňte celý den produktivní - a to s komfortem.
Tento text byl přeložen strojově.
Vlastnosti
- Zvyšuje přenosnost a flexibilitu vašeho zařízení.
Kvalitní díly.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | černá |
| Vhodné pro mobil | Savi 7300 |
| Vhodné pro model notebooku | POLY |
| Hmotnost | 5 g |
| Kategorie produktu | náhradní gumové násadky |
| Hmotnost palety | 213 kg |
| Počet kartonů na vrstvu | 10 Stück(e) |
| Hmotnost včetně balení | 8.05 g |
