Kodak PIXPRO C1BN digitální fotoaparát hnědá
Kód: C3588570
Výrobce: Kodak
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 882,- Kč s DPH
Popis
Kodak PIXPRO C1: Váš přátelský zoom pro každý den!
S kamerou zoom Kodak PIXPRO C1 pevně držte nejkrásnější okamžiky života. Jednoduše, kompaktně a rychle.
Nezáleží na tom, zda jste na cestách nebo chcete zachytit každodenní život, C1 pořídí fotografii zábavě, a to bez zátěže.
Ideální pro začátečníky i každodenní použití
Velmi ostré snímky: Zachyťte své vzpomínky ve vysoké kvalitě.
10-násobný optický zoom: zoom přiblížíte vzdálené motivy bez ztráty kvality obrazu.
Filmy ve Full HD: Nahrávejte živou video v 1080p.
Intuitivní obsluha: Díky jasnému 3" displeji a jednoduché manipulaci s ním pořídíte skvělé fotografie napoprvé.
Klasická elegance, jednoduchá Power
C1 kombinuje osvědčený Kodak s moderním výkonem. Dodává se ve stylovém provedení Black s teplým Brown a dokonale se hodí k vašemu vzhledu.
Kodak PIXPRO C1 - snadné zaostření. Jednoduše krásný:
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Kompaktní kamera 13 MP CMOS hnědá
Velikost obrazového senzoru: 1/3"
4-násobný digitální zoom
TTL
ISO citlivost (min): 100 ISO citlivost (max): 1600 nejkratší doba sepnutí: 1/10000 s nejdelší doba uzavření: 2 s ± 2EV (1/3EV step)
Záznam videa 1920 x 1080 pixelů Full HD
USB typ C
Li-Ion akumulátor 3,7 V.
| Technické parametry | |
| Akumulátorová technika | Li-Ion |
| Rozměry | (š x v x h) 103 x 60 x 20.3 mm |
| Barva | hnědá |
| Rozměr, hloubka | 20.3 mm |
| Vnější výška | 60 mm |
| Vnější šířka | 103 mm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 2.8 palec |
| Mód rozlišení displeje | Full HD |
| Dotykový displej | Ne |
| Série (digitální fotoaparáty) | PIXPRO |
| Kapacita akumulátoru | 700 mAh |
| Napětí akumulátoru | 3.7 V |
| Typ senzoru | CMOS |
| Optické rozlišení videa | 1920 x 1080 Pixel |
| Hmotnost | 115 g |
| Kategorie produktu | digitální fotoaparát |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Podporované poměry stran | 4:3 16:9 |
| AC adaptér | Ne |
| Přehrávání | Jednotlivý snímek Miniaturní náhledy |
| Doba nabíjení baterie | 2.5 h |
| Fotografické módy | Auto Film |
| Rozlišení fotografií | (4:3) 13 Mpx: 4160 x 3120, 5 Mpx: 2592 x 1944, (16:9) 10 Mpx: 4160 x 2340, 2 Mpx: 1920 x 1080 |
| Nastavení ohniska | Auto |
| Velikost obrazového senzoru | 1/3" |
| Dodávané kabely | USB |
| ISO citlivost | 100 200 400 800 1 600 |
| Oblast trhu | Spotřebitelé |
| Frekvence snímků videa za sekundu | 60 fps |
| Podporované formáty obrázků | JPEG |
| USB konektor | USB typ C |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 1280 x 720 při 30 fps 1280 x 720 při 60 fps 1920 x 1080 při 30 fps 1920 x 1080 při 60 fps |
| Podpora jazyků | Multi |
| Stručný návod | Ano |
| Digitální zoom | 4 x |
| Životnost baterie (dle standardu CIPA) | 200 Schüsse |
| Počet megapixelů | 13 MP |
| Expoziční kompenzace | ± 2EV (1/3EV step) |
| Vyvážení bílé | Auto Vžlaby Denní světlo Fluoreskující Fluor CWF |
| Média pro přehrávání | MOV |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 32 GB |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 0 - 90 % |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Režimy scenérie | zadního světla Pláž Dětské Krajina Noc Noční krajina |
| Režimy blesku | Auto Potlačuje Je vnuceno |
| Maximální rozlišení fotografie | 4160 x 3120 Pixel |
| Ohnisko | TTL |
| Měření světla | Střední Bodové svítidlo |
| Rozlišení videa | 1280 x 720,1920 x 1080 Pixel |
| Typ fotoaparátu | Kompaktní kamera |
| Displej | LCD |
| Nahrávání videa | Ano |
| Minimální ohnisková vzdálenost (ekvivalent pro 35 mm film) | 26 mm |
| Rychlost závěrky (min) | 1/10000 s |
| Rychlost závěrky (max) | 2 s |
| Minimální citlivost ISO | 100 |
| Maximální citlivost ISO | 1600 |








