Braun Phototechnik BRAUN DigiFrame 1594 16GB digitální fotorámeček 38.1 cm 15 palec Energetická třída (EEK2021): C (A - G) 1024 x 768 Pixel 16 GB černá
Kód: C3730532
Výrobce: Braun Phototechnik
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 4 772,- Kč s DPH
Popis
Digitální média potřebují rámec, který bude odpovídat jejich rozmanitosti. BRAUN DigiFrame 1594, 16 GB, funguje jako kompaktní multimediální centrum, které spojuje fotografie, video a audio do elegantního pouzdra a flexibilně se přizpůsobí různým požadavkům.
Středem PŘÍSTROJE BRAUN DigiFrame 1594 16GB je samozřejmě vysoce kvalitní 15" TN displej s LED podsvícením, který na úhlopříčce 38,02 cm zobrazuje fotografie, videa a další mediální obsah v rozlišení 1024 x 768 pixelů ve formátu 4:3. Individuálně lze nastavit jas, kontrast a sytost barev.
S interní pamětí o velikosti 16 Gigabyte nabízí digitální fotorámeček místo až pro 3.000 obrázků a videí, které lze kdykoli zobrazit bez externích médií. Díky této kapacitě je DigiFrame zajímavá pro dlouhodobé použití ve výstavních prostorách, lékařských ordinacích nebo podnicích. Kromě toho přístroj podporuje SD, SDHC a MMC paměťové karty a USB flash Gigabyte s maximální kapacitou 256 Umožňuje tak přehrávat velké sbírky obrázků s až 10.000 fotografiemi pro promítání diapozitivů přímo z externích paměťových médií.
Dovednosti v multimediálním vyjádření jdou daleko nad rámec pouhého zobrazování obrazu. Přístroj zpracovává běžné formáty obrazu jako JPEG, BMP a PNG, stejně jako videa ve formátech AVI, MPEG (MP4) atd.… v rozlišení Full HD 720p nebo 1080p. Tuto všestrannost doplňuje podpora všech běžných audio formátů, takže diashow lze podvést vhodnou hudbou na pozadí. Dva vestavěné stereofonní reproduktory s výkonem 2 W poskytují čistý zvuk, zatímco ve zdířce pro sluchátka jsou připojeny externí reproduktory, aby bylo možné čistý zvuk ještě lépe rozprostřovat.
Obzvláště pozoruhodný je Micro HDMI port s funkcí HDMI-in, který dělá z BRAUN DigiFrame 1594 16GB flexibilní. Pomocí tohoto konektoru lze zařízení používat jako monitor nebo připojit k jiným zařízením s podporou HDMI. Digitální fotorámeček lze provozovat nezávisle na počítači nebo také přímo připojit k počítači.
Obsluha probíhá pohodlně pomocí přiloženého infračerveného dálkového ovládání s uživatelsky přívětivým menu v několika jazycích. Sadu doplňují praktické funkce, jako jsou integrované hodiny, automatické zapínání a vypínání a pohotovostní režim. Soubory lze pohodlně kopírovat z USB flash disku nebo SD karty do interní paměti.
Elegantní černý design s rozměry 366 x 292 x 35 mm a hmotností cca 1.575 gramů nenápadně zapadne do různých stylů zařízení. Standardní VESA upevnění (75 x 75 mm) umožňuje montáž na stěnu, zatímco přístroj lze alternativně umístit na vhodný povrch pomocí dodávaného stojanu. Napájení probíhá pomocí dodávaného síťového zdroje 12 v s přívodním kabelem o délce 1,2 m.
BRAUN DigiFrame 1594 16 GB je promyšleným řešením pro všechny, kteří chtějí stylově prezentovat své digitální vzpomínky nebo profesionálně zobrazovat multimediální obsahy. Kombinace velkorysé interní paměti, rozsáhlých formátových podpor a flexibilních možností připojení činí z tohoto digitálního fotorámečku mnohostranný nástroj.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Nezávislý na PC, ale také pro přímé připojení k počítači a pro použití s PC vhodný digitální fotorámeček v elegantním černém designu
Kvalitní digitální 15" (38,02 cm) TN displej (TFT-LCD) s technologií podsvícení LED a rozlišením 1024 x 768 pixelů (4:3)
Interní paměť 16 GB pro až 3.000 snímků a videí
IR dálkové ovládání (3V baterie CR2025) a uživatelsky příjemné ovládání menu
Podporuje SD/SDHC/MMC paměťové karty a USB flash disky (USB 2.0/3.0) do max. 64 g.
Přehrávání diapozitivů (max. 10.000 snímků z paměťové karty/USB disku) s hudbou na pozadí
Podporované formáty obrazu: JPEG / BMP / PNG
Podporované formáty: MP3 / WAV / WMA / AAC / FLAC
PODPOROVANÉ VIDEO FORMÁTY: AVI / MPEG (MP4) / RM / H264 / MKV / MOV
Podporuje videa ve Full HD (720p/1080p)
Integrovaný stereo reproduktor (2x 2W/8Ω) a zdířka pro sluchátka
USB připojení: USB 2.0.
Micro HDMI port s funkcí HDMI-In
Podporuje režim Standby
Integrované hodiny, automatické zapínání a vypínání
Nastavitelný jas, kontrast, sytost barev
Kopírování souborů z USB flash disku/SD karty do interní paměti
Více jazyků: Němčina, angličtina, francouzština, nizozemština, čeština, polsky, italsky, slovinsky, chorvatsky, španělsky, portugalsky, rumunsky, řecky
Rozsah dodávky
- 15" (38,02 cm) digitální fotorámeček
Stojan
Dálkové ovládání
Napájecí zdroj
Mini HDMI adaptér (zásuvka HDMI a na zástrčku HDMI C)
.
Elektrický kabel
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 366 x 292 x 35 mm |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 38.1 cm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 35 mm |
| Vnější výška | 292 mm |
| Vnější šířka | 366 mm |
| Úhlopříčka displeje (v cm) | 38.02 cm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 15 palec |
| Typ/rozlišení displeje | 1024 x 768 Pixel |
| Rozlišení displeje | 1024 x 768 Pixel |
| Formát obrazu | 4:3 |
| Formát reprodukce | JPEG · BMP · PNG · AVI · MP4 · RM · H.264 · MKV · MOV · MP3, WMA · AAC · FLAC |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | C (A - G) |
| Vlastnosti digitálního fotorámečku | integrovaná paměť · reproduktor · kalendář · hodiny |
| Rozlišení obrazovky HD a v pixelech | Full HD (1920 x 1080 Pixel) |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | SD · USB-C® USB 2.0 · micro HDMI · zásuvka sluchátek |
| Přehrává z | foto · video · audio |
| Napájení | 230 V |
| Kapacita paměti | 16 GB |
| Příkon StandBy | 1 W |
| Spotřeba energie ve stavu vypnuto | 0.5 W |
| Spotřeba proudu za provozu | 12 W |
| Hodnota jasu | 250 cd/m² |
| Hmotnost | 1575 g |
| Kategorie produktu | digitální fotorámeček |