Ansmann A-Son NP BX 1 akumulátor do kamery Náhrada za orig. akumulátor NP-BX1 3.7 V 1000 mAh
Kód: C1542313
Výrobce: Ansmann
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 597,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Tento velmi kvalitní li-Ion akumulátor je perfektním zdrojem energie pro vaši kameru. Jako náhradní akumulátor nebo jako cenově dostupný náhradní akumulátor pro výměnu originálního akumulátoru - s kvalitním akumulátorem od Ansmann máte absolutní jistotu, že už nemáte motiv nebo zachycení momentek.Vysoká kapacita a mimořádně dlouhá životnost Ansmann akumulátorů vám umožní dlouhou životnost v energeticky náročných technologiích.Integrovaná ochranná elektronika poskytuje komplexní ochranu proti přebití, přepětí a zkratu.Kromě vynikajícího poměru ceny a výkonu vás akumulátor také přesvědčí svou přesností.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Kvalitní náhradní akumulátor s vysokou kvalitou
Totožná s Sony NP
100% KOMPATIBILNÍ A VHODNÝ PRO SONY DSC-HX300V/ DSC-HX50/ DSC-HX50V/ DSC-RX1/ DSC-RX100/ DSC-RX100 II/ DSC-RX1R/ HDR-AS15/ DSC-WX300/ DSC-H400/ DSC-HX400V/ DSC-HX60
Rozsah dodávky
- Li-Ion akumulátor a-Son NP BX1
| Technické parametry | |
| Velikost baterie, akumulátoru | Speciální akumulátor |
| Technologie baterie, aku | Li-Ion |
| Rozměry | (š x v x h) 43 x 9 x 30 mm |
| Kapacita (mAh, Ah) | 1000 mAh |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 30 mm |
| Vnější výška | 9 mm |
| Vnější šířka | 43 mm |
| Vhodný pro značky (tiskárny) | Sony |
| Náhrada za orig. akumulátor | NP-BX1 |
| Možnost dobíjení | Ano |
| Vhodné pro model kamery | Sony CyberShot DSC-HX50 · Sony CyberShot DSC-HX50V · Sony CyberShot DSC-HX60 · Sony CyberShot DSC-HX60V · Sony CyberShot DSC-HX90 · Sony CyberShot DSC-HX300 · Sony CyberShot DSC-HX400 · Sony CyberShot DSC-HX400V · Sony CyberShot DSC-HX300V · Sony CyberShot DSC-H400 · Sony CyberShot DSC-WX300 · Sony CyberShot DSC-WX350 · Sony CyberShot DSC-WX500 · Sony CyberShot DSC-RX1 · Sony CyberShot DSC-RX1R · Sony CyberShot DSC-RX100 · Sony CyberShot DSC-RX100 II · Sony CyberShot DSC-RX100M · Sony FDR‑X1000V · Sony FDR‑X1000VR · Sony HDR‑AS15 · Sony HDR‑AS20 · Sony HDR‑AS30 · Sony HDR‑AS50 · Sony HDR‑AS100 · Sony HDR‑AS200VT · Sony HDR‑AS200VR · Sony HDR‑AS200VB · Sony HDR‑AS200V · Sony HDR‑CX240E · Sony HDR‑CX405 · Sony HDR‑MV1 · Sony HDR‑PJ240E · Sony HDR‑PJ330E · Sony HDR‑PJ410 |
| Oblasti použití | digitální fotoaparát |
| Napětí | 3.7 V |
| Hmotnost | 23 g |
| Kategorie produktu | akumulátor do kamery |




