Ansmann EN-EL14 akumulátor do kamery Náhrada za orig. akumulátor EN-EL14 7.4 V 1050 mAh
Kód: C1542323
Výrobce: Ansmann
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 975,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Tento velmi kvalitní li-Ion akumulátor je perfektním zdrojem energie pro vaši kameru. Jako náhradní akumulátor nebo jako cenově dostupný náhradní akumulátor pro výměnu originálního akumulátoru - s kvalitním akumulátorem od Ansmann máte absolutní jistotu, že už nemáte motiv nebo zachycení momentek.Vysoká kapacita a mimořádně dlouhá životnost Ansmann akumulátorů vám umožní dlouhou životnost v energeticky náročných technologiích.Integrovaná ochranná elektronika poskytuje komplexní ochranu proti přebití, přepětí a zkratu.Kromě vynikajícího poměru ceny a výkonu vás akumulátor také přesvědčí svou přesností.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Přesvědčí vás kapacitou 1050 mAh
Snadné použití
Ochrana proti přebití, přepětí, zkratu
Rozsah dodávky
- Li-Ion akumulátor a-Nik EN EL 14
| Technické parametry | |
| Velikost baterie, akumulátoru | Speciální akumulátor |
| Technologie baterie, aku | Li-Ion |
| Rozměry | (š x v x h) 53 x 14 x 38 mm |
| Kapacita (mAh, Ah) | 1050 mAh |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 38 mm |
| Vnější výška | 14 mm |
| Vnější šířka | 53 mm |
| Vhodný pro značky (tiskárny) | Nikon |
| Náhrada za orig. akumulátor | EN-EL14 |
| Možnost dobíjení | Ano |
| Vhodné pro model kamery | Nikon Coolpix P7000 · Nikon Coolpix P7100 · Nikon Coolpix P7700 · Nikon D3100 · Nikon D3200 · Nikon D3300 · Nikon D3400 · Nikon D5100 · Nikon D5200 · Nikon D5300 · Nikon D5500 · Nikon D5600 |
| Oblasti použití | digitální fotoaparát |
| Napětí | 7.4 V |
| Hmotnost | 48 g |
| Kategorie produktu | akumulátor do kamery |



