Ansmann A-Pan CGA S007 akumulátor do kamery Náhrada za orig. akumulátor CGA-S007E, CGA-S007 3.7 V 800 mAh
Kód: C1542327
Výrobce: Ansmann
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 408,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Tento velmi kvalitní li-Ion akumulátor je perfektním zdrojem energie pro vaši kameru. Jako náhradní akumulátor nebo jako cenově dostupný náhradní akumulátor pro výměnu originálního akumulátoru - s kvalitním akumulátorem od Ansmann máte absolutní jistotu, že už nemáte motiv nebo zachycení momentek.Vysoká kapacita a mimořádně dlouhá životnost Ansmann akumulátorů vám umožní dlouhou životnost v energeticky náročných technologiích.Integrovaná ochranná elektronika poskytuje komplexní ochranu proti přebití, přepětí a zkratu.Kromě vynikajícího poměru ceny a výkonu vás akumulátor také přesvědčí svou přesností.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Kvalitní náhradní akumulátor s vysokou kvalitou
Stejná konstrukce jako Panasonic CGA-s 007
100% kompatibilní a vhodné pro Panasonic Lumix DMC-TZ1/TZ2/TZ3/TZ4/TZ5
Rozsah dodávky
- Li-Ion akumulátor a-pan CGA s 007
| Technické parametry | |
| Velikost baterie, akumulátoru | Speciální akumulátor |
| Technologie baterie, aku | Li-Ion |
| Rozměry | (š x v x h) 37 x 13 x 30 mm |
| Kapacita (mAh, Ah) | 800 mAh |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 30 mm |
| Vnější výška | 13 mm |
| Vnější šířka | 37 mm |
| Vhodný pro značky (tiskárny) | Panasonic |
| Náhrada za orig. akumulátor | CGA-S007E · CGA-S007 |
| Možnost dobíjení | Ano |
| Vhodné pro model kamery | Panasonic Lumix DMC-TZ1 · Panasonic Lumix DMC-TZ2 · Panasonic Lumix DMC-TZ3 · Panasonic Lumix DMC-TZ4 · Panasonic Lumix DMC-TZ5 · Panasonic Lumix DMC-TZ11 · Panasonic Lumix DMC-TZ15 · Panasonic Lumix DMC-TZ50 |
| Oblasti použití | digitální fotoaparát |
| Napětí | 3.7 V |
| Hmotnost | 29 g |
| Kategorie produktu | akumulátor do kamery |



