Ansmann A-Nik EN EL 3e akumulátor do kamery Náhrada za orig. akumulátor EN-EL3e 7.4 V 1400 mAh
Kód: C1542339
Výrobce: Ansmann
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 814,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Tento velmi kvalitní li-Ion akumulátor je perfektním zdrojem energie pro vaši kameru. Jako náhradní akumulátor nebo jako cenově dostupný náhradní akumulátor pro výměnu originálního akumulátoru - s kvalitním akumulátorem od Ansmann máte absolutní jistotu, že už nemáte motiv nebo zachycení momentek.Vysoká kapacita a mimořádně dlouhá životnost Ansmann akumulátorů vám umožní dlouhou životnost v energeticky náročných technologiích.Integrovaná ochranná elektronika poskytuje komplexní ochranu proti přebití, přepětí a zkratu.Kromě vynikajícího poměru ceny a výkonu vás akumulátor také přesvědčí svou přesností.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Kompatibilní s akumulátorem pro Panasonic & Leica
Přesvědčí vás kapacitou akumulátorů 1400 mAh a 7,4 V.
Velmi kvalitní díky technologii li-Ion akumulátoru
Rozsah dodávky
- Li-Ion akumulátor a-Nik EN EL 3e
| Technické parametry | |
| Velikost baterie, akumulátoru | Speciální akumulátor |
| Technologie baterie, aku | Li-Ion |
| Rozměry | (š x v x h) 56 x 21 x 40 mm |
| Kapacita (mAh, Ah) | 1400 mAh |
| Barva | šedá |
| Rozměr, hloubka | 40 mm |
| Vnější výška | 21 mm |
| Vnější šířka | 56 mm |
| Vhodný pro značky (tiskárny) | Nikon |
| Náhrada za orig. akumulátor | EN-EL3e |
| Možnost dobíjení | Ano |
| Vhodné pro model kamery | Nikon D50 · Nikon D70 · Nikon D70s · Nikon D80 · Nikon D90 · Nikon D100 · Nikon D100SLR · Nikon D200 · Nikon D300 · Nikon D300s · Nikon D700 |
| Oblasti použití | digitální fotoaparát |
| Napětí | 7.4 V |
| Hmotnost | 78 g |
| Kategorie produktu | akumulátor do kamery |




