Panasonic DMW-PHS82XE1 brašna na kameru černá
Kód: C1841421
Výrobce: Panasonic
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 881,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Panasonic DMW-PHS82. Druh pouzdro: kryt, značka kompatibilita: Panasonic. Kompatibilita: DMC-TZ101, DMC-TZ81. Barva: černá
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 85 x 123 x 63 mm |
| Barva | černá |
| Vnější výška | 63 mm |
| Vnější délka | 85 mm |
| Vnější šířka | 123 mm |
| Vhodný pro | Umělá kůže |
| Způsob nošení | v ruce |
| Vhodné pro značku (fotoaparát) | Panasonic |
| Vnitřní rozdělení (brašna na fotoaparát) | bez |
| Materiál | umělá kůže |
| Kategorie produktu | brašna na kameru |

