Sandberg AV kabel 0 mm černá
Kód: C3731081
Výrobce: Sandberg
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 628,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Bluetooth Office Sandberg pro+ je stylový a mimořádně pohodlný bezdrátový stereo headset. Je optimalizován pro použití s mobilními telefony nebo pro online hovory na počítači a zajišťuje křišťálově čistý hlas. Headset lze připojit současně se dvěma zařízeními - například k vašemu počítači nebo mobilnímu telefonu. Díky integrované LED diodě „obsazeno“ můžete své kolegy snadno zjistit, zda právě vedete hovor pomocí headsetu. Balíček obsahuje elegantní základní stanici, se kterou můžete sluchátka nabíjet, pokud ji nepoužíváte.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Bluetooth Office Headset pro+
Vlastnosti
- Bluetooth Sandberg Office Headset pro+
- Typ výrobku: Headset - Bluetooth - bezdrátový
- Doporučené použití: Přenosná elektronika, počítač – komunikace
- Další funkce: Čipová sada CSR
- Faktor sluchátka: Sluchátka on-ear. EAR
- Připojení: Bezdrátově
- Bezdrátová technologie Bluetooth
- Bluetooth verze: Bluetooth 5.0
- Režim zvuku: Stereo
- Zvukové specifikace: Frekvenční rozsah 20 až 20000 Hz
- Mikrofon : stojan mikrofonu
- Ovládací prvek: Tlačítko ztlumení, ovládání hlasitosti, multifunkční tlačítko
| Technické parametry | |
| Provedení kabelu | kabel |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 18.5 cm |
| Vnější výška | 14 cm |
| Vnější šířka | 5.7 cm |
| Kabelové použití | AV |
| Hmotnost | 225 g |
| Kategorie produktu | AV kabel |








