SpeaKa Professional 2 porty přepínač reproduktorů integrovaný regulátor hlasitosti černá
Kód: C1629555
Výrobce: SpeaKa Professional
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 139,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
2cestný přepínač reproduktorů SpeaKa Professional umožňuje používání dvou párů reproduktorů s jedním zesilovačem. Páry lze spínat samostatně nebo současně.
Kovový kryt, dva samostatné kolébkové spínače odstraňují rušení a snižují hlasitost.
Pár reproduktorů lze připevnit pomocí banana konektorů.
Vybavení
- Pro 2 páry reproboxů
Do max. 6 mm²
Regulátor hlasitosti
Vlastnosti
- Regulovatelná hlasitost páru reproduktorů
- Velkorozměrné, pozlacené šroubovací svorky
- Do 60 W sinus na kanál
- Pro reproduktory 4, 6 nebo 8 Ω
- Kabel do 6 mm²
- Frekvenční rozsah 20 - 20 000 Hz.
Rozsah dodávky
- 2portový přepínač reproduktorů
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 225 x 40 x 120 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 120 mm |
| Vnější výška | 40 mm |
| Vnější šířka | 225 mm |
| Vlastnosti přepínače/rozbočovače | integrovaný regulátor hlasitosti |
| Vstupní rozhraní (počítač/multimedia) | banánek 4 mm |
| Výstupní rozhraní (počítač/multimedia) | banánek 4 mm |
| Port | 2 porty |
| Napájení | bez napájení |
| Přepínací funkce | manuál |
| počet vstupů | 1 x |
| Počet výstupů | 2 x |
| Hmotnost | 973 g |
| Typ obalu | Obal neobsahující plasty |
| Kategorie produktu | přepínač reproduktorů |




