LINDY 42710 USB B USB extender přes síťový kabel RJ45 140 m
Kód: C2534711
Výrobce: LINDY
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 10 751,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 6.7 x 12 x 2.7 cm |
| Barva | černá |
| Vnější výška | 2.7 cm |
| Vnější délka | 6.7 cm |
| Vnější šířka | 12 cm |
| Vstupní rozhraní (počítač/multimedia) | USB B |
| Výstupní rozhraní (počítač/multimedia) | USB-A |
| Typ převodu (A/V Extender) | přes síťový kabel RJ45 |
| dosah (max.) | 140 m |
| počet vstupů | 1 x |
| Počet výstupů | 4 x |
| Hmotnost | 190 g |
| Kategorie produktu | USB extender |
