LINDY LINDY - Video-/Audio-/Infrarot-Übertrager - bis HDMI™ HDMI extender přes síťový kabel RJ45 70 m
Kód: C2536063
Výrobce: LINDY
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 141,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 69 x 79.5 x 16.5 mm |
| Barva | černá |
| Vnější výška | 16.5 mm |
| Vnější délka | 69 mm |
| Vnější šířka | 79.5 mm |
| Rozlišení (max.) | 3840 x 2160 Pixel |
| Vstupní rozhraní (počítač/multimedia) | HDMI™ |
| Výstupní rozhraní (počítač/multimedia) | HDMI™ |
| Typ převodu (A/V Extender) | přes síťový kabel RJ45 |
| dosah (max.) | 70 m |
| počet vstupů | 1 x |
| Počet výstupů | 2 x |
| Hmotnost | 130 g |
| Kategorie produktu | HDMI extender |
