LogiLink HDW0102 HDMI bezdrátový přenos (sada) 30 m
Kód: C3399446
Výrobce: LogiLink
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 4 426,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Popis
Pomocí sady pro bezdrátový přenos HDMI signálu LogiLink můžete přenášet bezdrátový přenos HDMI videa a audia na vzdálenost až 30 m bez potřeby dohledu. Ovládání a instalace jsou velmi snadné. Pravý Plug & Play - zasuňte a můžete začít. Vysílač a přijímač lze napájet přes HDMI konektor na vašem zařízení (0,5 a), alternativně (dále) pomocí microUSB kabelu přes USB konektor vašeho notebooku, počítače, atd. Díky kompaktní konstrukci vysílače a přijímače jej lze snadno, rychle a individuálně instalovat - perfektní řešení pro spontánní nebo krátkodobé instalace v jednacích místnostech a v soukromé sféře.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Je založena na technologii HDMI 2.0 a bezdrátovému standardu 802.11ac
Šířka pásma: 6 Gb/s při 600 MHz na kabel (celkem 18 Gb/s)
Podporuje Full HD a/v přenos signálu až do 30 m/98 ft
Podporuje rozlišení videa Ultra HD 4K / 60 Hz (YUV 4:2:0) a Full 3D
V souladu s HDCP 1.4 a 2.2
Podporuje DDC
Podpora nekomprimovaného zvuku jako LPCM 7.1 a vzorkovací frekvence až 48 kHz
Podporuje komprimovaná audio data jako DTS, Dolby Digital (včetně DTS-HD Master Master Audio™ a Dolby TrueHD)
Latence blízko nule
Kovový kryt
Napájecí zdroj: 5 V DC / 0,5 A
Plug and play - není nutná instalace ovladačů
Balení: Barevný box
Rozsah dodávky
- 1x vysílač
1x přijímač
2x prodlužovací HDMI kabel
2x kabel USB-C ⇔ USB-A.
1x návod k obsluze
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 34 x 13 x 90 mm |
| Barva | černá |
| Vnější výška | 90 mm |
| Vnější délka | 34 mm |
| Vnější šířka | 13 mm |
| Vstupní rozhraní (počítač/multimedia) | HDMI™ |
| Výstupní rozhraní (počítač/multimedia) | HDMI™ |
| Napájení | napájení přes USB |
| Přepínací funkce | tlačítko |
| dosah (max.) | 30 m |
| Hmotnost | 54 g |
| Kategorie produktu | HDMI bezdrátový přenos (sada) |
| Vyhovuje UKCA | Ano |

