SpeaKa Professional HDMI bezdrátový přenos (sada) 15 m 5 GHz 1920 x 1080 Pixel protažený výstup HDMI
Kód: C3415281
Výrobce: SpeaKa Professional
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 370,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Bezdrátový HDMI vysílač, podporuje dekódování 4K a výstup s vysokým rozlišením s Full HD 1080p při frekvenci 60 Hz
Zrcadlí obsah mobilních zařízení s malou obrazovkou (např. počítače, tablety, notebooky a Mac) na velké obrazovky, jako jsou HD televizory, monitory a projektory.
Vhodný pro přehrávání velkého obrazu, streamování her, živé přenosy, prezentace na konferenci a sdílení hodnot z obrazovky.
Kompaktní a lehké provedení
Plynulý obraz a stabilní přenos
Tento text byl přeložen strojově.
Vlastnosti
- Kompatibilní se standardem HDMI, podporuje rozlišení až 1920 x 1080 pixelů při 60 Hz
Podporuje HDCP pro šifrovaný přenos digitálního obsahu s velkou šířkou pásma
Podporuje standard WLAN 802.11a/n s maximální přenosovou vzdálenost 30 m.
Optimální přenosová vzdálenost: Až 15 m.
Podporuje přenos 5G
Plug & Play, není nutná instalace žádného ovladače
Latence tohoto modelu je 30 ms až 60 ms.
Rozsah dodávky
- Vysílač
Přijímač
2x kabel USB a ⇔ USB-C®
Adaptér HDMI na mini HDMI
Adaptér HDMI na micro
.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 64 x 24.2 x 11.7 mm |
| Barva | šedá |
| Vnější výška | 11.7 mm |
| Vnější délka | 64 mm |
| Vnější šířka | 24.2 mm |
| Vlastnosti A/V Extender | protažený výstup HDMI |
| Vstupní rozhraní (počítač/multimedia) | HDMI™ |
| Výstupní rozhraní (počítač/multimedia) | HDMI™ |
| Napájení | napájení přes USB |
| Frekvence | 5 GHz |
| dosah (max.) | 15 m |
| Optické rozlišení videa | 1920 x 1080 Pixel |
| Hmotnost | 15 g |
| Typ obalu | Obal neobsahující plasty |
| Kategorie produktu | HDMI bezdrátový přenos (sada) |