LINDY AV konvertor 38296 [jack, USB, VGA - DisplayPort] 1920 x 1080 Pixel
Kód: C2534552
Výrobce: LINDY
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 221,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
HDMI® je registrovaná známka společnosti HDMI Licensing L.L.C.
| Technické parametry | |
| Provedení kabelu | konvertor |
| Rozměry | (d x š x v) 50 x 284 x 193 mm |
| Barva | černá · stříbrná |
| Typ konektoru A (vstup) | Audio, stereo (3,5 mm jack) · USB 1.1 zástrčka A · VGA zástrčka |
| Typ konektoru B (výstup) | zásuvka DisplayPort |
| Vnější výška | 193 mm |
| Vnější délka | 50 mm |
| Vnější šířka | 284 mm |
| Počet konektorů A (vstup) | 3 x |
| Počet konektorů B (výstup) | 1 x |
| Kabelové použití | AV |
| Typ konektoru | rovný |
| Typ připojení (monitor) | DisplayPort · jack · USB · VGA |
| Optické rozlišení videa | 1920 x 1080 Pixel |
| Hmotnost | 114 g |
| Kategorie produktu | AV konvertor |