LINDY AV EDID emulátor Lindy VGA EDID Emulator - EDID-Emulator [VGA - VGA] 1920 x 1200 Pixel
Kód: C2534632
Výrobce: LINDY
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 677,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
HDMI® je registrovaná známka společnosti HDMI Licensing L.L.C.
| Technické parametry | |
| Provedení kabelu | EDID emulátor |
| Rozměry | (d x š x v) 22 x 48 x 73 mm |
| Barva | černá |
| Typ konektoru A (vstup) | VGA zásuvka |
| Typ konektoru B (výstup) | VGA zástrčka |
| Vnější výška | 73 mm |
| Vnější délka | 22 mm |
| Vnější šířka | 48 mm |
| Počet konektorů A (vstup) | 1 x |
| Počet konektorů B (výstup) | 1 x |
| Kabelové použití | AV |
| Typ konektoru | rovný |
| Typ připojení (monitor) | VGA |
| Optické rozlišení videa | 1920 x 1200 Pixel |
| Hmotnost | 234 g |
| Kategorie produktu | AV EDID emulátor |