LINDY 32120 DVI / HDMI / VGA EDID emulátor [1x DVI zásuvka 24+1pólová - 2x HDMI zásuvka, VGA zásuvka] černá
Kód: C2534633
Výrobce: LINDY
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 074,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
HDMI® je registrovaná známka společnosti HDMI Licensing L.L.C.
| Technické parametry | |
| Provedení kabelu | EDID záznamník |
| Rozměry | (d x š x v) 22 x 48 x 73 mm |
| Barva | černá |
| Typ konektoru A (vstup) | DVI zásuvka 24+1pólová |
| Typ konektoru B (výstup) | HDMI zásuvka · VGA zásuvka |
| Vnější výška | 73 mm |
| Vnější délka | 22 mm |
| Vnější šířka | 48 mm |
| Počet konektorů A (vstup) | 1 x |
| Počet konektorů B (výstup) | 2 x |
| Kabelové použití | AV |
| Typ konektoru | rovný |
| Typ připojení (monitor) | DVI · HDMI · VGA |
| Optické rozlišení videa | 3840 x 2160 Pixel |
| Hmotnost | 234 g |
| Kategorie produktu | AV EDID záznamník |
![LINDY 32120 DVI / HDMI / VGA EDID emulátor [1x DVI zásuvka 24+1pólová - 2x HDMI zásuvka, VGA zásuvka] černá](https://www.dnaelektro.cz/data/shop/goods/18583795-lindy-32120-dvi-hdmi-vga-edid-emulator-1x-dvi-zasuvka-24-1polova-2x-hdmi-zasuvka-vga-zasuvka-cerna.jpg?n=lindy-32120-dvi-hdmi-vga-edid-emulator-1x-dvi-zasuvka-24-1polova-2x-hdmi-zasuvka-vga-zasuvka-cerna&v=)