Sommer Cable 300-0271 nástrojový kabel 1 x 0.5 mm² černá metrové zboží
Kód: C409400
Výrobce: Sommer Cable
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 90,- Kč s DPH
MPřidat do košíku
Popis
Tloušťka izolace z pěnové PE, pevně uzavřená v karbonovém stínění a tvarově stabilní. To optimalizuje kapacitu a zaručuje bezztrátovou reprodukci výšek i na delší vzdálenosti. Tato konstrukce a stínění CU kabelu jsou ideal proti vnějšímu rušení. Plášť ZE speciálního materiálu LONGLIFE-COMPUND zajišťuje vysokou pevnost a tahu.
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Množství | metrové zboží |
| Průřez (vypočten podle počtu žil) (část 1 + 2) | 1 x 0.5 mm² |
| Barva | černá |
| Průřez (na žílu) (část 1) | 0.5 mm² |
| Bezhalogenový | Ne |
| Izolační materiál | PVC |
| Vlastnosti kabelu | stíněný · kompletní stínění · flexibilní provedení |
| Číslo výrobce | 300-0271 |
| Typ (výrobce) | 300-0271 |
| AWG max. | 20 |
| vnější Ø | 5.90 mm |
| Max. dodací množství v ks | 100 m |
| Max. rozsah teploty, pevný | +60 °C |
| Min. rozsah teploty, pevný | -25 °C |
| Max. rozsah teploty, variabilní | +60 °C |
| Min. rozsah teploty, variabilní | -25 °C |
| Počet drátů (část 1) | 1 x |
| Zabaleno | Ne |
| Provedení licny | 28 x 0.15 mm |
| Stíněný | kompatibilní |
| Měřicí přístroj | Ano |
| Kategorie produktu | nástrojový kabel |
