DRAKA 1018270 audio kabel Li-02YSDY 1 x 2 x 0.22 mm² černá metrové zboží
Kód: C423423
Výrobce: DRAKA
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 63,- Kč s DPH
MPřidat do košíku
Popis
Audio kabel se používá v profesionální studiové technice pro analogový a digitální přenos zvuku.
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Poloměr ohybu (velikost vnějšího Ø) | 4 |
| Poloměr ohybu (vnější průměr pro pevnou instalaci) | 8 |
| Typ kabelu | Li-02YSDY |
| Množství | metrové zboží |
| Průřez (vypočten podle počtu žil) (část 1 + 2) | 1 x 2 x 0.22 mm² |
| Barva | černá |
| Průřez (na žílu) (část 1) | 0.22 mm² |
| Bezhalogenový | Ne |
| Izolační materiál | PVC |
| Vlastnosti kabelu | stíněný · párové stínění |
| Kroucená dvojlinka (část 1) | Ano (1) |
| Číslo výrobce | 1018270 |
| Typ (výrobce) | Li-02YSDY |
| vnější Ø | 6.50 mm |
| Max. dodací množství v ks | 100 m |
| Max. rozsah teploty, pevný | +50 °C |
| Min. rozsah teploty, pevný | -5 °C |
| Max. rozsah teploty, variabilní | +50 °C |
| Min. rozsah teploty, variabilní | -5 °C |
| Počet drátů (část 1) | 2 x |
| Zabaleno | Ne |
| Stavba vodiče | Neizolovaná měděná vlákna |
| Tlumení | Při 0.015 MHz: 0.3 dB/100 m · při 1 MHz: 1.5 dB/100 m · při 4 MHz: 3.8 dB/100 m · při 10 MHz: 6 dB/100 m · při 20 MHz: 8.5 dB/100 m · dB |
| Provedení licny | 1 x 0.60 mm |
| Zkušební napětí | 1 000 V |
| Stíněný | Ano |
| Měřicí přístroj | Ano |
| Kategorie produktu | audio kabel |
