Kabeltronik 720030000-1 kombinovaný kabel 1 x 2 x 0.22 mm² + 2 x 1 mm² černá metrové zboží
Kód: C486016
Výrobce: Kabeltronik
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 136,- Kč s DPH
MPřidat do košíku
Popis
Control pair: 2x0,22qmm (acc. to AES/EBU specs.) Conductor: tinned stranded copper wire · Structure of conductor: 7x0,20mm · Pair screen: AL/PT-Foil with drain wire · Pair jacket: PVC · Power cores: 2x1,00qmm: Conductor: bare stranded copper wire · Structure of conductor: 32x0,20mm · Outer jacket: Special-PVC, black
| Technické parametry | |
| Poloměr ohybu (velikost vnějšího Ø) | 12 |
| Poloměr ohybu (vnější průměr pro pevnou instalaci) | 12 |
| Množství | metrové zboží |
| Průřez (vypočten podle počtu žil) (část 1 + 2) | 1 x 2 x 0.22 mm² + 2 x 1 mm² |
| Barva | černá |
| Průřez (na žílu) (část 1) | 0.22 mm² |
| Průřez (na žílu) (část 2) | 1 mm² |
| Bezhalogenový | Ne |
| Izolační materiál | PVC |
| Vlastnosti kabelu | stíněný · párové stínění |
| Kroucená dvojlinka (část 1) | Ano (1) |
| Číslo výrobce | 720030000-1 |
| Typ (výrobce) | 720030000 |
| vnější Ø | 7.50 mm |
| Max. dodací množství v ks | 100 m |
| Max. rozsah teploty, pevný | +70 °C |
| Min. rozsah teploty, pevný | -25 °C |
| Max. rozsah teploty, variabilní | +70 °C |
| Min. rozsah teploty, variabilní | -15 °C |
| Počet drátů (část 1) | 2 x |
| Počet drátů (část 2) | 2 x |
| Zabaleno | Ne |
| Stavba vodiče | Měď, neizolovaný |
| Provedení licny | 32 x 0.20 mm |
| Stíněný | Ano |
| Měřicí přístroj | Ano |
| Kategorie produktu | kombinovaný kabel |
