Kabeltronik 720050000-1 kombinovaný kabel 4 x 0.22 mm² + 3 G 1.5 mm² černá metrové zboží
Kód: C486019
Výrobce: Kabeltronik
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 488,- Kč s DPH
MPřidat do košíku
Popis
Control pairs: 2x2x0,22qmm Conductor: tinned stranded copper wire · Structure of conductor: 7x0,20mm · Pair screen 1: AL/PT-Foil · Pair screen 2: tinned copper braid · Pair jacket: PVC · Power cores: 3x1,50qmm Conductor: bare stranded copper wire · Structure of conductor: 30x0,25mm · Outer jacket: Special-PVC, black
| Technické parametry | |
| Poloměr ohybu (velikost vnějšího Ø) | 12 |
| Poloměr ohybu (vnější průměr pro pevnou instalaci) | 12 |
| Množství | metrové zboží |
| Průřez (vypočten podle počtu žil) (část 1 + 2) | 4 x 0.22 mm² + 3 G 1.5 mm² |
| Barva | černá |
| Průřez (na žílu) (část 1) | 0.22 mm² |
| Průřez (na žílu) (část 2) | 1.5 mm² |
| Bezhalogenový | Ne |
| Izolační materiál | PVC |
| Vlastnosti kabelu | stíněný · párové stínění |
| Číslo výrobce | 720050000-1 |
| Typ (výrobce) | 720050000 |
| vnější Ø | 15.50 mm |
| Max. dodací množství v ks | 100 m |
| Max. rozsah teploty, pevný | +70 °C |
| Min. rozsah teploty, pevný | -25 °C |
| Max. rozsah teploty, variabilní | +70 °C |
| Min. rozsah teploty, variabilní | -15 °C |
| Počet drátů (část 1) | 4 x |
| Počet drátů (část 2) | 3 G |
| Zabaleno | Ne |
| Stavba vodiče | Měď, neizolovaný |
| Provedení licny | 30 x 0.25 mm |
| Stíněný | Ano |
| Měřicí přístroj | Ano |
| Kategorie produktu | kombinovaný kabel |
