Kabeltronik 640200800-1 diodový kabel 2 x 0.08 mm² černá metrové zboží
Kód: C486055
Výrobce: Kabeltronik
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 90,- Kč s DPH
MPřidat do košíku
Popis
Conductor: fine, bare stranded copper wire · Structure of conductor: 10 x 0,10mm · Core insulation: PE · Shield: bare copper spiral screen · Jacket: PVC, black
| Technické parametry | |
| Poloměr ohybu (velikost vnějšího Ø) | 12 |
| Poloměr ohybu (vnější průměr pro pevnou instalaci) | 12 |
| Množství | metrové zboží |
| Průřez (vypočten podle počtu žil) (část 1 + 2) | 2 x 0.08 mm² |
| Barva | černá |
| Průřez (na žílu) (část 1) | 0.08 mm² |
| Vnější výška | 2.6 mm |
| Vnější šířka | 5.9 mm |
| Bezhalogenový | Ne |
| Izolační materiál | PVC |
| Vlastnosti kabelu | stíněný |
| Číslo výrobce | 640200800 |
| Typ (výrobce) | 640200800 |
| Max. dodací množství v ks | 100 m |
| Max. rozsah teploty, pevný | +70 °C |
| Min. rozsah teploty, pevný | -15 °C |
| Max. rozsah teploty, variabilní | +70 °C |
| Min. rozsah teploty, variabilní | -5 °C |
| Počet drátů (část 1) | 2 x |
| Zabaleno | Ne |
| Stavba vodiče | Licna z jemné mědi, čistá |
| Provedení licny | 10 x 0.10 mm |
| Stíněný | Ano |
| Měřicí přístroj | Ano |
| Kategorie produktu | diodový kabel |
