Belden 1800B T5X500 audio kabel 2 x 0.2 mm² šedá metrové zboží
Kód: C708568
Výrobce: Belden
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 103,- Kč s DPH
MPřidat do košíku
Popis
Vysoce vodivá (bezkyslíkatá) Belden® instalační kabel z měděný drát lanko optimalizováno pro digitální audio (AES/EBU). To Datalene izolované® AES / EBU kabel Belden nabízí impedanci od 110 Ω ±10 % a kapacitu 39,3 pF/M. Datalene® nabízí mimořádnou pevnost v porovnání se standardními pěnová izolace. Kabel má Beldfoil®-obalování pro snadnou a rychlou instalaci.
Tento text byl přeložen strojově.
Beldfoil® je registrovaná obchodní značka společnosti Belden.
| Technické parametry | |
| Množství | metrové zboží |
| Průřez (vypočten podle počtu žil) (část 1 + 2) | 2 x 0.2 mm² |
| Barva | šedá |
| Průřez (na žílu) (část 1) | 0.2 mm² |
| Bezhalogenový | Ne |
| Izolační materiál | PVC |
| Vlastnosti kabelu | stíněný · kompletní stínění |
| Číslo výrobce | 1800B T5X500 |
| Typ (výrobce) | 1800B T5X500 |
| AWG max. | 32 |
| AWG min. | 24 |
| vnější Ø | 4.50 mm |
| Max. dodací množství v ks | 152 m |
| Max. rozsah teploty, pevný | +75 °C |
| Min. rozsah teploty, pevný | -20 °C |
| Max. rozsah teploty, variabilní | +75 °C |
| Min. rozsah teploty, variabilní | -20 °C |
| Počet drátů (část 1) | 2 x |
| Zabaleno | Ne |
| Stavba vodiče | Pozinkovaná měď |
| Stíněný | Ano |
| Měřicí přístroj | Ano |
| Kategorie produktu | audio kabel |
