Renkforce iPhone 16 Pro max GLAS DISPLAYSCHUTZGL ochranné sklo na displej smartphonu Apple iPhone 16 Pro Max 1 ks Chránící proti otiskům prstů RF-6615898
Kód: C3307949
Výrobce: Renkforce
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 67,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Aluminosilikátová ochrana obrazovky Renkforce s vysokou citlivostí na dotek a pohodlným hmatovým ovládáním.
Vybavení
- Ochrana displeje pro iPhone 16 Pro Max s nerozbitným sklem
Vlastnosti
- Aluminosilikátové sklo s vysokou citlivostí na dotek a pohodlným hmatovým ovládáním.
Olejový povlak odolný vůči otiskům prstů
Tvrdost povrchu: 9H
Tloušťka: 0,73 mm (s potahem a lepicí vrstvou)
Rozsah dodávky
- Ochrana displeje Renkforce s nerozbitným sklem
- 2 nálepky
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 159 x 73 x 159 mm |
| Barva | transparentní |
| Vnější výška | 159 mm |
| Vnější délka | 159 mm |
| Vnější šířka | 73 mm |
| Vhodný pro velikosti displejů | 17,5 cm (6,9") |
| Vlastnosti chrániče obrazovky | Chránící proti otiskům prstů |
| Vhodné pro produkt | iPhone; |
| Materiál | Aluminosilikátové sklo |
| Vhodné pro mobil | Apple |
| Vhodné pro mobil | iPhone 16 Pro Max |
| Kategorie produktu | ochranné sklo na displej smartphonu |





