Hama ochranné sklo na displej smartphonu Samsung 1 ks odolné vůči poškrábání 00210955
Kód: C3437065
Výrobce: Hama
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 730,- Kč s DPH
Popis
S ochranou displeje „Hiflex“ zapojíte nejlepší možné Bodyguards pro Galaxy Tab S10 FE+ 13.1". Nerozbitný, ale přesto flexibilní tento inovativní materiál s nejlepšími vlastnostmi z ochranného skla na displej a ochranné fólie na displej zaručuje nejlepší ochranu pro váš tablet.
Optická jasnost s maximálním krytem
Perfektní kombinace: Ochrana displeje v sobě spojuje optickou čistotu s maximálním krytem až na okraj
Nerozbitná díky efektivní ochraně proti nárazům a nárazu
Nerozbitný pro ochranu s dlouhou životností: Flexibilní materiál zaručuje efektivní ochranu proti poškrábání, nárazu a nárazu
Trvanlivý montážní rám Easy-ON® Eco
Místo plastu: Montážní rám EASY-ON® Eco z lepenky je 100% recyklovatelný a plně biologicky odbouratelný
UltraClear materiál v HD kvalitě
Velmi transparentní, mimořádně čistý materiál v HD kvalitě pro vynikající brilanci
Chránící proti otiskům prstů
Perfect Touch povrch s vrstvou proti otisku prstů
Antistatická mikrovlákno
Antistatická utěrka z mikrovlákna pro čištění citlivých displejů
Vhodné pro každé pouzdro
Case friendly: Díky speciálnímu provedení vhodný do všech kapes, krytů a pouzder
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Inovativní, nerozbitná ochrana citlivé displeje Samsung Galaxy Tab S10 FE+ 13.1": Kombinuje výhody ochranného skla a fólie
Perfektní kombinace: Ochrana displeje v sobě spojuje optickou čistotu s maximálním krytem až na okraj
Nerozbitný pro ochranu s dlouhou životností: Flexibilní materiál zaručuje efektivní ochranu proti poškrábání, nárazu a nárazu
- Karton místo plastu: Montážní rám EASY-ON® Eco z lepenky je 100% recyklovatelný a plně biologicky odbouratelný
Velmi transparentní Ultraclear materiál v HD kvalitě pro vynikající lesk
Perfect Touch povrch s vrstvou proti otisku prstů
Antistatický hadřík z mikrovlákna pro čištění citlivých displejů
case-friendly: Díky speciálnímu provedení vhodný do všech kapes, krytů a pouzder
Ochrana displeje je celoplošně přilnavá a zaručuje optimální držení na displeji
Jednoduché nalepení a v případě potřeby lze beze zbytku odstranit
Vyrobeno v Německu
Špičková ochrana displeje: Tenká pouze 0,3 mm
Vlastnosti
- Barva: Transparentní, barevný tón: Transparentní, produktová řada: Prime Line, série: Hiflex, provedení: Specifické pro přístroj, stupeň tvrdosti: 9 H, materiál: bezpečnostní sklo (tvrzené)/PET Flexiglas, montážní pomůcka Easy-On® Eco-montážní rám, třída ochrany: 13, použití: tablet, tablet: Samsung Samsung Galaxy Tab S10 FE+ 13.1"
Rozsah dodávky
- Ochrana displeje „Hiflex“
Montážní rám Easy-ON® Eco
1 odstraňovač prachu
1 čisticí utěrka na vlhké prostředí
- 1 utěrka z mikrovlákna
- 1 rakel
1 návod k montáži Easy-ON®
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | transparentní |
| Vhodný pro velikosti displejů | 33,3 cm (13,1") |
| Vhodné pro produkt | Tablet |
| Vhodné pro mobil | Samsung |
| Vhodné pro mobil | Galaxy Tab S10 FE+ 13.1" |
| Vhodné pro model notebooku | Samsung |
| Kategorie produktu | ochranné sklo na displej smartphonu |
| Odolnost vůči otiskům prstů | Ano |
| Jednoduché odstranění | Ano |
| Jednoduchá aplikace | Ano |
| Počet kusů v balení | 1 Stück(e) |
| Čisticí sada | Ano |
| Tloušťka | 0.3 mm |
| Typ ochrany displeje | Čirá ochranná fólie na displej |
| Tvrdost | 9 H |
| Ochranné funkce | Nárazuvzdorný Odolné proti poškrábání Nárazuvzdorný |
| Čisticí hadřík | Ano |
