JT Berlin JT Berlin BackCase Pankow Clear | Google Case Google Pixel 9 Pro XL transparentní odolné vůči nárazům 11085
Kód: C3338125
Výrobce: JT Berlin
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 241,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Máte rádi, že jste to velmi rádi - tak po pankower druhu? S tímto BackCase Pankow Clear si jistě vyjíte každou barvu smartphonu. Smartphone je vybaven nárazuvzdorným TPU/akrylovým připojením a zesílenými rohy.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Kryt Google 17,3 cm (6.8"
Akryl, termoplastický polyuretan (TPU)
Transparentní
Odolné proti kapající kapse, proti poškrábání, otřesu
Povrch s ochranou proti otiskům prstů
Bezdrátové nabíjení
Vlastnosti
- Materiál: Připojení TPU/akryl
Standard Qi pro bezdrátové nabíjení
Akrylové sklo odolné proti poškrábání a skluzu
Chránící proti otiskům prstů
360° ochrana
Droptestovaný 2 metry
| Technické parametry | |
| Barva | transparentní |
| Vhodný pro velikosti displejů | 17,3 cm (6,8") |
| Vhodné pro displeje | 17,3 cm (6,8") |
| Vhodné pro značku telefonu | |
| Materiál | TPU |
| Vhodné pro mobil | Pixel 9 Pro XL |
| Vhodné pro model notebooku | |
| Kategorie produktu | Case |
| Bezdrátové nabíjení | Ano |
| Odolnost vůči otiskům prstů | Ano |
| Odolný proti pádu až do výšky | 2 m |
| Ochranné funkce | Odolné proti kapající kapse, proti poškrábání, otřesu |