4Smarts 4smarts Hybrid Case Ibiza für Samsung Ga Cover Samsung Galaxy A55 transparentní odolné vůči nárazům 541027
Kód: C3400556
Výrobce: 4Smarts
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 67,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Obal Samsung 16,8 cm (6.6"
Polykarbonát (PC), termoplastický polyuretan (TPU)
Transparentní
Nárazuvzdorný, odolný proti poškrábání, nárazuvzdorný
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Barva | transparentní |
| Rozměr, hloubka | 180 mm |
| Vnější výška | 20 mm |
| Vnější šířka | 95 mm |
| Vhodný pro velikosti displejů | 16,8 cm (6,6") |
| Vhodné pro displeje | 16,8 cm (6,6") |
| Materiál | polykarbonát · termoplastický polyuretan (TPU) |
| Vhodné pro mobil | Galaxy A55 |
| Vhodné pro model notebooku | Samsung |
| Hmotnost | 30 g |
| Kategorie produktu | Cover |
| Počet kusů v balení | 1 Stück(e) |
| Hmotnost včetně balení | 50 g |
| Ochranné funkce | Nárazuvzdorný, odolný proti poškrábání, nárazuvzdorný |
| Povrchové zbarvení | 1-barevná |
