4Smarts 4smarts Silicone Case Cupertino für Sams Cover Samsung Galaxy A56 černá 541337
Kód: C3400562
Výrobce: 4Smarts
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 320,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Obal Samsung 17 cm (6.7"
Mikrovlákno, silikon
Černá
Odolné proti poškrábání
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Vhodný pro velikosti displejů | 17 cm (6,7") |
| Vhodné pro displeje | 17 cm (6,7") |
| Vhodné pro značku telefonu | Samsung |
| Materiál | mikrovlákno · silikon |
| Vhodné pro mobil | Galaxy A56 |
| Vhodné pro model notebooku | Samsung |
| Hmotnost | 30 g |
| Kategorie produktu | Cover |
| Jednoduchá aplikace | Ano |
| Počet kusů v balení | 1 Stück(e) |
| Schéma | Žádný vzor |
| Neobsahuje | Plast |
| Kompatibilita s MagSafe | Ne |
| Hmotnost včetně balení | 60 g |
| Zabudovaná baterie | Ne |
| Ochranné funkce | Odolné proti poškrábání |
| Povrchové zbarvení | 1-barevná |