Google GOOGLE - Pixel 10a Case Berry STA5 YEA4 Case Google Pixel 10a červená GA10874-WW
Kód: C3729205
Výrobce: Google
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 824,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Barva | červená |
| Rozměr, hloubka | 157.5 mm |
| Vnější výška | 12.7 mm |
| Vnější šířka | 76.2 mm |
| Vhodný pro velikosti displejů | 16 cm (6,3") |
| Vhodné pro displeje | 16 cm (6,3") |
| Vhodné pro značku telefonu | |
| Materiál | silikon |
| Vhodné pro mobil | Pixel 10a |
| Hmotnost | 34 g |
| Kategorie produktu | Case |
| Typ uzávěru | Nepoužije se |
| Název barvy | Obsidián |
| Kapsa na karty | Ne |
| Vyrobeno z recyklovaných materiálů | Ano |
| Recyklované materiály použité při výrobě | Recyklovatelný plast |
| Počítačový podstavec | Ne |
| Povrchové zbarvení | 1-barevná |