ZTE Blade A35e smartphone 64 GB, 16.6 cm (6.52 palec), šedá, Android™ 14, dual SIM
Kód: C3413444
Výrobce: ZTE
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 651,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
Úhlopříčka obrazovky 16.6 cm (6.52 palec)
576 x 1280 Pixel
Typ procesoru: Octa Core
1.2 GHz
Operační paměť RAM: 2 GB
Kapacita paměti: 64 GB
Sloty pro paměťové karty: microSDXC karta
Rozlišení integrované kamery: 8 Megapixel
Rozlišení fotoaparátu na přední straně: 5 Megapixel
šedá
Android™ 14
Rozsah dodávky
- Smartphone ZTE Blade A35e
- USB kabel
- Pin SIM karty
- Silikonové pouzdro
- Ochranná fólie na displej
- Stručný návod
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 5.2 |
| Bluetooth | Ano |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 16.6 cm |
| Rozlišení integrované kamery | 8 Megapixel |
| Sloty pro paměťové karty | microSDXC karta |
| Barva | šedá |
| Rozměr, hloubka | 8.55 mm |
| Vnější výška | 164 mm |
| Vnější šířka | 75.7 mm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 6.52 palec |
| Rozlišení displeje | 576 x 1280 Pixel |
| Rozlišení fotoaparátu na přední straně | 5 Megapixel |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| GSM frekvence | 850 MHz · 900 MHz · 1800 MHz · 1900 MHz |
| Počet jader procesoru | 8 x |
| Integrovaný GPS přijímač | Ano |
| Integrovaný přijímač GLONASS | Ne |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | Bluetooth · čtečka karet · na sluchátka (jack 3,5 mm) · USB-C® USB 2.0 · Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Technika nabíjení (PD) | bez USB napájení |
| Vlastnosti mobilního telefonu | rozpoznávání obličejů · s funkcí OTG |
| Technologie SIM karet | dual SIM |
| LTE frekvence | 700 MHz · 800 MHz · 850 MHz · 900 MHz · 1800 MHz · 2100 MHz · 2300 MHz · 2500 MHz · 2600 MHz |
| Kapacita paměti | 64 GB |
| Bezdrátový standard | LTE/4G · UMTS/3G · GSM/2G |
| Přenos dat (bezdrátový) | LTE · UMTS · WiFi |
| NFC (ano/ne) | Ne |
| Kapacita akumulátoru | 5000 mAh |
| Nabíjecí výkon (max) | 10 W |
| Nabíjecí výkon (min.) | 5 W |
| Operační systém | Android™ 14 |
| Frekvence procesoru | 1.2 GHz |
| Typ procesoru | Octa Core |
| Operační paměť RAM | 2 GB |
| SIM karta | Nano SIM |
| Model notebooku | Blade A35e |
| UMTS frekvence | 850 MHz · 900 MHz · 1900 MHz · 2100 MHz |
| Hmotnost | 185 g |
| Wi-Fi | Ano |
| Kategorie produktu | smartphone |
