Samsung Galaxy S25 Ultra smartphone 512 GB, 17.5 cm (6.9 palec), černá
Kód: C3435966
Výrobce: Samsung
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 36 640,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
ZBOŽÍ EU: Nezpůsobilé pro Samsung Samsung Knox nebo Android Zero Touch
Vybavení
Úhlopříčka obrazovky 17.5 cm (6.9 palec)
Kapacita paměti: 512 GB
Rozlišení integrované kamery: 10 Megapixel
černá
| Technické parametry | |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 17.5 cm |
| Rozlišení integrované kamery | 10 Megapixel |
| Barva | černá |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 6.9 palec |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | B (A - G) |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | USB-C® |
| Technika nabíjení (PD) | s USB napájením |
| Vlastnosti mobilního telefonu | AMOLED |
| Provedení (branding) | zboží z EU |
| Kapacita paměti | 512 GB |
| Bezdrátový standard | 5G · LTE/4G · UMTS/3G |
| Provedení | Titan |
| Kapacita akumulátoru | 5000 mAh |
| Nabíjecí výkon (max) | 45 W |
| Nabíjecí výkon (min.) | 10 W |
| Model notebooku | Galaxy S25 Ultra |
| Hmotnost | 0.38 kg |
| Kategorie produktu | smartphone |
