Xiaomi 15T smartphone 256 GB, 17.3 cm (6.83 palec), černá, dual SIM
Kód: C3533011
Výrobce: Xiaomi
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 13 880,- Kč s DPH
Popis
Leica trojnásobná kamera
Všestrannost profesionální kamery
Všestranná trojnásobná kamera snadno zachytí všechny úhly. Zaručuje tak vynikající kvalitu obrazu a stisknutím tlačítka poskytuje úžasné fotografie.
Objektiv Leica Sgumové
Objektiv Leica Sgumové lux s extrémně velkým otvorem pro clonu a svým mimořádným optickým výkonem poskytuje působivé barvy a poskytuje i při špatných světelných podmínkách jasné a poutavé detaily.
Light Fusion 800
Mimořádně vysoký dynamický rozsah
S vysokým dynamickým rozsahem srovnatelným s profesionálními kamerami lze zaznamenat syté barvy, detaily světla a stínů.
Výjimečný zážitek ze světla a stínů
I při obtížných světelných podmínkách, jako je například silné světlo nebo protisvětlo, zůstávají zachovány bohaté detaily světla a stínu, které poskytují obrázky ve větší hloubce a rozměru.
Trojitý kamerový systém, 4 ohniskové rozsahy
Možnost nastavení libovolných scén
Díky rozsahu ohniskové vzdálenosti 15 mm až 92 mm a s plynulým přibližováním můžete pořizovat profesionální záznam na blízko nebo do dálky.
Spotlight Photography
Přibližuje vám život
Telekom Xiaomi 15T nabízí přirozenou perspektivu, která vyzdvihuje emoce v každém obrazu - ideal by pro portoty, explicitní féty obličeje a okamžiky, které jsou nejdůležitější.
Master Portrait
Každý záznam má mistrovské dílo
Nový upgrade k algoritmu Master Portrait podporuje více rozhořovacích roztažení a různé světelné podmínky. Stačí stisknout tlačítko spouště, aby bylo možné zcela jednoduše nasnímat životu pravou porci.
Leica Street Photography
Pevně přidržují volatilní okamžiky
Režim Leica Street Photography umožňuje mimořádně rychlé, diskrétní snímky s klasickou ohnisková vzdálenost a charakteristickými barvami. Díky tomu lze snadno zachytit autentické okamžiky.
Vaše blízká kreativitě bez omezení
10-bitový log
4K, 60 fps
Uchovává co nejvíce detailů u obrázků, pro více tvůrčích možností při dokončování.
LUT
Vlastní dovoz
V profesionálním režimu je import různých LUT podporován, aby se dosáhlo různých stylů barev a vizuálních efektů.
HDR10+ pro více ohniskových vzdáleností
Živé barvy a silné kontrasty
Bohatší barvy díky realističtější reprodukci světla a stínů.
Minimalistický a hezký pro špičkový vzhled
Jednoduché a jednoduché použití: Zadní strana dokonale zapadne do pouzdra, kde spolu roztaví jasné linie a jemné kontury a vytiskne každý detail.................“ Zehnovaná a stylová část je velmi jednoduchá PURE.
Tenký, zaoblený design krytu
Měkký materiál, aby byl příjemný
Jemně zaoblené kontury a matný povrch vytvářejí rafinovaný, vyvážený a snadno elegantní design.
Tenké pouzdro
O 7,5 mm tenký design se postará.
Vnitřní i vnější výjimečněodolná proti bezstarostnému použití
IP68
Odolný vodě a prachu
Lepší odolnost vůči vodě až do hloubky 3M.
Vylepšená odolnost proti poškrábání
Corning® Gorilla® Glass 7i zaručuje bezpečný pocit.
Pohlcující displej 6,83"
Nově definovaná
Nově přepracovaný 6,83" displej v plochém designu s tenkým rámečkem a rozlišením 1,5 k nabízí širší zorné pole a úžasné detaily.
Velmi jasný displej 3200cd/m²
Jasně čitelný za všech světelných podmínek
Díky speciálním materiálům společnosti Xiaomi pro zvláštní jas displeje dosahuje displej výrazně vyšší světelné účinnosti. Při intenzivním osvětlení se automaticky spustí zesílení jasu 25% APL, aby obrazovka zůstala kdykoli čirá a čitelný.
Mimořádně tenký rám
Skutečně působivý vzhled
Díky nejmodernější technologii Packaging byly tři napájecí displeje ztenčeny na pouhých 1,5 mm. V kombinaci se skleněným designem nabízí tato kombinace lepší vzhled a vzhled.
Chrání vaše oči při všech světelných podmínkách
Samozřejmě a příjemně
Lepší funkce ochrany očí šetří oči v několika ohledech.
Displej AI
Snadné čtení, snadné používání
Funkce Smart Lock
Monitoruje nepřetržitě využívání a automaticky uzamkne obrazovku, pokud nikdo nerozpozná.
Inteligentní rotace obrazovky
Rozpozná otáčení hlavy správně a automaticky nastaví otočení obrazovky.
Inteligentní AOD
Když je obrazovka vypnutá, aktivuje se displej Always On (AOD), jakmile je rozeznán obličej uživatele.
Lepší přesnost dotyku
V každodenních situacích, jako při hraní her nebo při styku s mokrýma rukama nebo rukavicemi je nyní přesnější dotyk.
Vítejte v multimodálním ekosystému AI
Podstaňujte svou kreativitu a produktivitu s individuálně přizpůsobeným asistentem AI společnosti Google - v kombinaci s vysoce moderní multimodální technologií, která dokáže zpracovat systémový text, jazyk a obrázky.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- 17,4 cm (6.83") 2772 x 1280 pixelů
Difsity Difsity 8400 Ultra MediaTek
12 GB 256 GB. GB 2
Trojitá kamera 50 MP 50 MP 12 MP
5500 mAh
HyperOS 2
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 6 |
| Bluetooth | Ano |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 17.3 cm |
| Rozlišení integrované kamery | 50 Megapixel |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 7.5 mm |
| Vnější výška | 163.2 mm |
| Vnější šířka | 78 mm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 6.83 palec |
| Frekvence snímkování / zdokonalení | 120 Hz |
| Rozlišení fotoaparátu na přední straně | 32 Megapixel |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | A (A - G) |
| Počet jader procesoru | 8 x |
| Integrovaný GPS přijímač | Ano |
| Integrovaný přijímač GLONASS | Ano |
| Krytí | IP68 |
| S podporou HDR | Ano |
| Technika nabíjení (PD) | s USB napájením |
| Vlastnosti mobilního telefonu | Obnovovací frekvence 120 Hz · AMOLED · Corning® Gorilla® Glass 7i · IP68 · s NFC |
| Technologie SIM karet | dual SIM |
| Kapacita paměti | 256 GB |
| Bezdrátový standard | 5G · LTE/4G |
| NFC (ano/ne) | Ano |
| Kapacita akumulátoru | 5500 mAh |
| Nabíjecí výkon (max) | 67 W |
| Nabíjecí výkon (min.) | 5 W |
| Turbo frekvence (max.) | 3.25 GHz |
| Operační paměť RAM | 12 GB |
| SIM karta | Nano SIM · eSIM |
| Model notebooku | 15T |
| Procesor/model | Dimensity 8400 Ultra |
| Hmotnost | 194 g |
| Wi-Fi | Ano |
| Kategorie produktu | smartphone |
| Typ paměti RAM | LPDDR5X |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Počet barev displeje | 68 billion colours |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Typ zadní kamery | Trojitá kamera |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 50 MP |
| Číslo apertury zadní kamery | 1.7 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 1.9 |
| Číslo apertury přední kamery | 2.2 |
| Typ přední kamery | Samostatná kamera |
| Technologie rychlého nabíjení | Hypercharge |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 12 MP |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2.2 |
| Blesk zadní kamery | Ano |
| Zorné pole třetího zadního fotoaparátu | 120 ° |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Dolby Vision High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Ohnisková vzdálenost zadního fotoaparátu | 2.3 cm |
| Ohnisková vzdálenost druhého zadního fotoaparátu | 4.6 cm |
| Ohnisková vzdálenost třetího zadního fotoaparátu | 1.5 cm |
| Maximální jas displeje (HDR) | 3200 cd/m² |
| Vidlice operačního systému | HyperOS 2 |
| Digitální zoom | 60 x |
| Velikost pixelů zadní kamery (technologie Quad Pixel) | 2 µm |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Druh stabilizátoru obrazu | Optical Image stability (OIS) |
| Režimy nahrávání videa | 720p 1080p |









