Imperial BAS 9 Bluetooth® reproduktor outdoor, SD paměť. karta černá
Kód: C3742016
Výrobce: Imperial
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 545,- Kč s DPH
Popis
Imperial BAS 9 je moderní Bluetooth reproduktor s 360° zvukem.
Kryt odolný proti stříkající vodě s třídou ochrany IPX6 činí z reproduktoru perfektního průvodce při outdoorových aktivitách, aniž byste se museli starat o lehké deště nebo o vodní stříkače.
Díky technologii Bluetooth 5.1 nabízí BAS 9 stabilní spojení s dosahem až 10 metrů.
Kromě funkce Bluetooth disponuje reproduktor také FM/FM rádiem.
Reproduktor Imperial BAS 9 s výkonem 7 W nabízí silný zvuk, ideal Party nebo jednoduchý pro poslech hudby doma.
Integrovaný akumulátor s kapacitou 2.400 mAh zajistí přehrávání hudby po dobu cca 8 až 10 hodin a lze jej plně nabít během pouhých 3 až 4 hodin.
Funkce handsfree umožňuje přijímat hovory, aniž byste museli zařízení Smartphone vzít do ruky, a činí BAS 9
Praktická hračka v mnoha situacích.
K možnostem připojení patří konektor USB-C, USB port, slot microSD a AUX-in pro zařízení s úhlopříčkou o 3,5 mm
Bez funkce Bluetooth.
Imperial BAS 9 je proto ideální volbou pro všechny, kteří hledají univerzální, výkonný a mobilní reproduktor, který se neobává kvality zvuku.
Připojení:
1x napájecí konektor USB-C (DC 5 v / 1 a)
1x USB (max. 32 GB)
1x microSD (max. 32 GB)
1x 3,5 mm Aux-in
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- • Bluetooth v5.1 s dosahem cca 10 metrů
• FM rádio
• MicroSD slot
• USB připojení
• 3,5 mm konektor Line-In
• Výkonný 360° zvuk
Výkon reproduktoru 7 W.
Integrovaný dobíjecí akumulátor 2.400 mAh
- Pouzdro chráněné proti stříkající vodě (IPX6)
• Cca. 8-10 hodin provozu (při 50% hlasitosti)
Rozsah dodávky
- • Nabíjecí kabel USB-C.
• 3,5 mm kabel Line-In
Návod k obsluze
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 5.1 |
| Barva | černá |
| Technika nabíjení (PD) | bez USB napájení |
| Vlastnosti mobilního reproduktoru | outdoor · SD paměť. karta |
| Napájení | napájeno akumulátorem |
| Bezdrátové napájení | Ne |
| Nabíjecí výkon (max) | 5 W |
| Nabíjecí výkon (min.) | 5 W |
| Výstupní výkon | 7 W |
| Doba výdrže baterie (max.) | 10 h |
| Druh přenosu | Bluetooth® |
| Kategorie produktu | Bluetooth® reproduktor |






