Neomounts SPEAKER-W100 stropní držák reproduktorů naklápěcí vzd. země-strop (max.): 14.2 cm bílá 1 ks
Kód: C1295537
Výrobce: Neomounts
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 362,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
SPEAKER-W100 je držák reproduktoru pro montáž na stěnu nebo strop.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Typ držáku: Sklopný
Nastavitelná výška a hloubka
Pro montáž na stěnu nebo na strop
Snadná instalace
Rozsah dodávky
- Držák
Montážní materiál
.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (š x v x h) 24 x 16 x 5 cm |
| Barva | bílá |
| Rozměr, hloubka | 5 cm |
| Vnější výška | 16 cm |
| Vnější šířka | 24 cm |
| Typ držáku | naklápěcí |
| Otočný (Ano/ne) | Ano |
| vzd. země-strop (max.) | 14.2 cm |
| Minimální odstup od země | 14.2 cm |
| Sklon (dolů) | -90 ° |
| sklon (vzhůru) | +90 ° |
| Max.nosnost | 5 kg |
| Hmotnost | 0.4 kg |
| Kategorie produktu | stropní držák reproduktorů |


