My Wall HS15L držák na reproduktory naklápěcí, nakláněcí Vzdálenost od stěny (max.): 249 mm černá 1 pár
Kód: C1891249
Výrobce: My Wall
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 322,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Reproduktor Sonos Play: 3 reproduktorů s lehkostí na stěnu. Rychlá a bezproblémově snadná montáž díky jednoduchému návodu k montáži od myWall.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- černá
2 držáky v sadě
otočný
Nastavitelný sklon lze nastavit bez použití nářadí
S vedením kabelů
Rozsah dodávky
- 2 držáky v sadě
Sada šroubů
Montážní návod
| Technické parametry | |
| Množství | 1 pár |
| Rozměry | (š x v x h) 24.9 x 12.4 x 20 cm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 20 cm |
| Vnější výška | 12.4 cm |
| Vnější šířka | 24.9 cm |
| Typ držáku | naklápěcí · nakláněcí |
| Otočný (Ano/ne) | Ano |
| Sklon (dolů) | 15 ° |
| Rozsah natočení (vlevo) | 30 ° |
| Rozsah otáčení (vpravo) | 30 ° |
| Vzdálenost od stěny (max.) | 249 mm |
| Vzdálenost od zdi (min.) | 249 mm |
| Max.nosnost | 7 kg |
| Hmotnost | 2100 g |
| Kategorie produktu | držák na reproduktory |





