My Wall HS47WL držák na reproduktory otočný bílá 2 ks
Kód: C3324787
Výrobce: My Wall
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 545,- Kč s DPH
PAAPřidat do košíku
Popis
Sonos nástěnný držák přivede reproduktory SONOS rychle a jednoduše na stěnu. Univerzální držák pro modely SONOS Era 100 a Era 300 je umístěn několika málo pohyby a reproduktory jsou k dispozici v co nejkratším čase. Sonos navíc nabízí skvělý zvuk.
Jednoduchý design držáku SONOS se přitom nenápadně hodí do každého interiéru, čímž dává zhled na moderní vzhled Sonos.
Nástěnný držák reproduktoru lze naklápět a otáčet do stran. Ať už se jedná o oblíbenou hudbu nebo oblíbenou hudbu, reproduktory mohou být v každé místnosti dokonale seřízené a vychutnáte si čistý stereo zvuk.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Pro reproduktory Sonos ERA 100 & ERA 300
| Technické parametry | |
| Množství | 2 ks |
| Rozměry | (š x v x h) 80 x 96 x 184 mm |
| Barva | bílá |
| Rozměr, hloubka | 184 mm |
| Vnější výška | 96 mm |
| Vnější šířka | 80 mm |
| Typ držáku | otočný |
| Otočný (Ano/ne) | Ano |
| Sklon (dolů) | 30 ° |
| sklon (vzhůru) | 30 ° |
| Kategorie produktu | držák na reproduktory |




