Omnitronic CST-508 2cestný koaxiální vestavný reproduktor 8 Ω bílá 1 ks
Kód: C3729750
Výrobce: Omnitronic
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 382,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Vestavný 2pásmový koaxiální reproduktor, LF: 5,3" HF: 0,75", 8 Ω, 30 W RMS, 9,5 cmØ 17,2 cm. Vynikající reprodukce zvuku. S pasivní 2cestnou frekvenční výhybkou vč. Ochrany výškového reproduktoru PTC. Otočný výškový reproduktor Spínač pro úpravu zesílení hladiny zvuku -3 dB/0 dB/+3 dB. Pro hudbu a mluvené slovo na pozadí ve vnitřních prostorách Odolná proti poškrábání a nárazu. Pro oblasti použití, jako je: Instalace, restaurace, bary a hotely; sportovní centra / fitness centra.
Tento text byl přeložen strojově.
Rozsah dodávky
- 1x reproduktor
- 1x návod k obsluze.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (Ø) 211 mm |
| Barva | bílá |
| Vnější Ø | 211 mm |
| Impedance | 8 Ω |
| Výkon RMS | 30 W |
| Provedení (reproduktor) | kulatý |
| Akustický tlak (max.) | 104 dB |
| Frekvenční rozsah | 50 - 20 000 Hz |
| Hmotnost | 1.24 kg |
| Kategorie produktu | 2cestný koaxiální vestavný reproduktor |




