Omnitronic CST-608 2cestný koaxiální vestavný reproduktor 8 Ω bílá 1 ks
Kód: C3729751
Výrobce: Omnitronic
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 851,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Vestavný 2pásmový koaxiální reproduktor, LF: 6,5" HF: 1", 8 Ω, 40 W RMS, 12 cmØ 20,7 cm. Vynikající reprodukce zvuku. S pasivní 2cestnou frekvenční výhybkou vč. Ochrany výškového reproduktoru PTC. Otočný výškový reproduktor Spínač pro úpravu zesílení hladiny zvuku -3 dB/0 dB/+3 dB. Pro hudbu a mluvené slovo na pozadí ve vnitřních prostorách Kovová mřížka v bílé barvě. Odolná proti poškrábání a nárazu. Pro oblasti použití, jako je: Instalace, restaurace, bary a hotely; sportovní centra / fitness centra.
Tento text byl přeložen strojově.
Rozsah dodávky
- 1x reproduktor
- 1x návod k obsluze.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (Ø) 248 mm |
| Barva | bílá |
| Vnější Ø | 248 mm |
| Impedance | 8 Ω |
| Výkon RMS | 40 W |
| Provedení (reproduktor) | kulatý |
| Akustický tlak (max.) | 107 dB |
| Frekvenční rozsah | 45 - 21000 Hz |
| Hmotnost | 1.93 kg |
| Kategorie produktu | 2cestný koaxiální vestavný reproduktor |




