Omnitronic CSR-5B širokopásmový vestavný reproduktor černá 1 ks
Kód: C3729754
Výrobce: Omnitronic
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 677,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Širokopásmový vestavný reproduktor 5", ela technologie 100V, 6 W RMS, Ø 14,5 cm. Širokopásmový reproduktor 13 cm (5"). Snadná montáž, podobně jako běžná vestavná svítidla. Nárazuvzdorné polystyrenové pouzdro s ochrannou mřížkou. Pro hudbu a mluvené slovo na pozadí ve vnitřních prostorách Jednoduchá montáž. Kovová mřížka v černé barvě. Pro oblasti použití, jako je: Instalace, restaurace, bary a hotely; sportovní centra / fitness centra.
Tento text byl přeložen strojově.
Rozsah dodávky
- 1x reproduktor
- 1x návod k obsluze.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (Ø) 162 mm |
| Barva | černá |
| Vnější Ø | 162 mm |
| Výkon RMS | 6 W |
| Provedení (reproduktor) | kulatý |
| Akustický tlak (max.) | 103 dB |
| Frekvenční rozsah | 105 - 10000 Hz |
| Hmotnost | 0.50 kg |
| Kategorie produktu | širokopásmový vestavný reproduktor |


