Omnitronic CSR-6W širokopásmový vestavný reproduktor bílá 1 ks
Kód: C3729755
Výrobce: Omnitronic
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 803,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Širokopásmový vestavný reproduktor 6", ela technologie 100V, 6 W RMS, Ø 17 cm. Širokopásmový reproduktor 16,5 cm (6,5"). Snadná montáž, podobně jako běžná vestavná svítidla. Nárazuvzdorné polystyrenové pouzdro s ochrannou mřížkou. Pro hudbu a mluvené slovo na pozadí ve vnitřních prostorách Pro oblasti použití, jako je: Instalace, restaurace, bary a hotely; sportovní centra / fitness centra.
Tento text byl přeložen strojově.
Rozsah dodávky
- .
- 1x reproduktor.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (Ø) 193 mm |
| Barva | bílá |
| Vnější Ø | 193 mm |
| Výkon RMS | 6 W |
| Provedení (reproduktor) | kulatý |
| Akustický tlak (max.) | 104 dB |
| Frekvenční rozsah | 75 - 20000 Hz |
| Hmotnost | 0.76 kg |
| Kategorie produktu | širokopásmový vestavný reproduktor |


